INCREDIBIL DE VIOLENT! Minora data cu capul de pereti si umilita in ultimul hal!

m.cancan.ro
Bataie copii

Cazurile de violenta intre minori sunt din ce in ce mai numeroase si multe dintre acestea ajung sa fie investigate de autoritati la destul de multa vreme dupa ce au loc.

Mai tragic este faptul ca ca aceste episoade sunt filmate spre amuzamentul agresorilor si apoi clipurile sunt publicate pe internet.

De data aceasta este vorba despre o intamplare care a avut loc in Rusia unde o fata a fost data cu capul de pereti si batuta de o alta minora iar intregul episod a fost filmat.

Fata agresata nu a putut riposta si a primit lovituri puternice cu pumnii in fata pana cand a izbucnit in lacrimi.

 

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
Loredana chivu
Klaus Iohannis Analiza “pas cu pas” a tinutelor prezidentiale! Stilistul le da sfaturi lui Carmen si Klaus Iohannis!
avion berceanu Radu Berceanu a dat lovitura! A lansat avionul ultrausor care nu necesita permis!
Top articole
Citite
Comentate
jodie

"Ma culcam cu oricine, pentru ca ma simteam singura". Ce vedeta a facut aceasta dezvaluire socanta

Este una dintre cele mai mari vedete si nu se sfieste sa faca declaratii fara perdea in interviuri.
Comentarii
Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.cancan.ro acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume Mesaj
Unu (26.11.2012, 12:00:59)
Vai de capul meu .. Da-mi Doamne norocul sa intalnesc si eu asa ceva in fata ochilor .
Adi (26.11.2012, 09:09:11)
Le-as fi smuls parul de pe cap pana le-as fi lasat chele si pana la Politie numa-n palme le tineam...
Cristina (25.11.2012, 17:59:43)
Daca vreodata o sa am copii, si o sa-i vad ca fac sa ceva altor persoane, o sa-i omor cu mana mea. Iar daca copilul meu ar trece prin asa ceva, m-as asigura ca niciuna din fetele prezenta sa nu mai zambeasca niciodata.
eu (23.11.2012, 23:50:42)
Doaamne Dumnezeule.......... am si eu o fetita, acum are abia 4 ani .......... dar daca as sti ca i s-a intamplat asa ceva nu cred ca as mai putea gandi limpede........... :-((((((..... trist!!!!!!!!!!
Cristian (23.11.2012, 11:41:06)
RUSI, asta e poporul rus pe care il linge in fund crin Antonescu, ponta, prostu de mircea, iliescu! POPOR DE KKT, INFECT, TEMBEL. ALEA TREBUIE TRASE IN TEAPA SI EXPUSE LA POD!
sa (22.11.2012, 22:23:06)
Moara in chinuri dale in msa de rapanoase.
adi (22.11.2012, 21:33:53)
Vor primi ce merita soarta nu uita si nu iarta pe nimeni .... jigodii si infectiile de oamenii isi primesc mai devreme sau mai tarziu pedeapsa pentru rau facut.
dan (22.11.2012, 20:54:54)
4 pe una ce tari sunt vai de .... lor de distruse. Le-as bate pe astea 3 desi sunt fete de s-ar cc pe ele m-as mai uita la filmul asta un pic ca sa imi fac pofta sa le dau bucati sa le satur de bataie .
Dezvaluitorul (22.11.2012, 20:35:38)
Iar ati aparut ,,ca o boare\\\'\\\' ... cu \\\'\\\'mot\\\'\\\' pe caldaram ...in prime time?: EXCLUSIV! Faţa ASCUNSĂ a lui Petru Mircea: „Ne făcea cadouri, ne aducea mâncare, dulciuri şi cafea la termos” 16-11-2012 de Ionela Vonu ... /\\\\ ... Bag seama ca si pe voi ...\\\'\\\'trebuie ca va coafeaza\\\'\\\' bancul ce l-am postat la \\\'\\\'nenea\\\'\\\' Alin zis si ...talisman, ce-i drept, schimband doar titulatura band-ului ...sub \\\'acoperire\\\', ca de, la ce ai facut tu, \\\'\\\'petrule\\\'\\\', trebuie \\\'acoperire ...la greu\\\' mai \\\'tata-ADN. Deci, copy paste ...cu minciunele, marca Pinochio cu nasu\\\' MIC-PITIC la infinit: ,,Un clubber ajunge dimineata acasa beat manga, si da peste mama sa in bucatarie. - Mamaaaaaaaaa! Mi-e raaaaaauuuuu…. - Ce sa-ti dau dragul mamii ca sa-ti treaca? - Pune-mi asa zisa trupa recover - 16 lalaieli ...sa vomit !!!
bushu (22.11.2012, 20:32:54)
le NENOROCEAM in bataie .......