Scene incredibile intr-un club din Craiova! O tanara i-a facut sex oral unui stripper in vazul tuturor!

m.cancan.ro
Hamude

Scene incredibile au avut loc la sfarsitul saptamanii trecute intr-un club din Craiova. De 8 martie, organizatorii le-au pregatit fetelor o petrecere de zile mari si a fost invitat un stripper, care a incins atmosfera.

Un numar de striptease masculin s-a finalizat fericit pentru o domnisoara prezenta la petrecerea de 8 martie, organizata de un club din Craiova.

Incinsa de aburii alcoolului si de dansatori, petrecareata l-a dezbracat pe unul dintre ei si i–a facut sex oral in vazul tuturor.

Stripperul a renuntat la aproape toate hainele, iar femeile au inceput sa urle extaziate.

Una dintre ele nu a mai rezistat tentatiei, l-a dezbracat definitiv pe dansator si i-a facut sex oral fara prea multe menajamente, lasand intreaga audienta cu gura cascata, potrivit micapi.ro.

I.C.

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
pistol
luminita anghel Angelica Constantin va lasa masca toata tara cu aceasta declaratie! Ce a putut sa spuna despre Luminita Anghel: "Merita sa..."
stoica Au trecut noua ani de la moartea Laurei Stoica! Vezi ce s-a intamplat la mormantul artistei!
Top articole
Citite
Comentate
mob (16.3.2013, 14:09:45)
asta e saracu\' ala de hamude mamude sau cum il cheama :))) si el o suge pe bani asa k ce mare diferenta??!!!
pyter (16.3.2013, 12:10:39)
ce mai conteaza cine cui isi da la muie faptul este ca sunt toate curve;))))
Banat (16.3.2013, 03:03:39)
Sa va iau OLTENIA in pula...toti sunteti interlopi. Baga-mi-as pula in voi!!!
Mihai (15.3.2013, 15:53:59)
E gratis si e nou in Romania ! Poti munci de acasa ! Iata cateva motive pentru care trebuie sa-ti faci un cont acum: * primesti 5$ BONUS la inregistrare * rezolvi sarcini simple sau complexe pentru care primesti intre 0.05$ sau 50$ * ai un venit pasiv din activitatea echipei tale (iti poti invita toti prietenii in echipa) * nu trebuie sa instalezi nimic pe calculator Pentru a afla mai multe si pentru inscriere, copiaza goo.gl/YFWh6 in bara de adrese a browserului tau. Dupa ce te inregistrezi nu uita sa incepi sa iti creezi propria echipa !
cc (15.3.2013, 11:12:16)
Oameni buni, câștigati bani de acasă sau de la birou, in pauze! Bonus de inregistrare! 5$ Apasă link-ul acesta http://www.viespar.ro/?reff=25614815ef5753341640d5310c316305 Câștigi bani din click-uri, like-uri, comentarii,
sorin (14.3.2013, 16:15:38)
Toţi vă întrebaţi dacă se pot face bani pe internet, unii consideră că da iar alţii că e imposibil! De aceea vin să vă ajut şi să vă spun DA ESTE POSIBIL! NU trebuie să investiţi nici un bănut, ci să luaţi.Înarmaţi-vă cu răbdare şi la sfârşit culegeţi roadele! Eu dupa 9 luni am inceput sa fac cam 4 $ zilnic (primele luni am facu 20 - 50 centi zilnic ) . Singurul site care mai plăteşte în ziua de astăzi este NEOBUX, pentru a va loga si a castiga banuti intrati pe : http://www.neobux.com/?rh=7075736832676C Iata cat de simplu se fac bani: http://www.youtube.com/watch?v=GUxgmh5J18k
MIHAI -BERCENI (14.3.2013, 09:39:38)
CRAIOVAAA ALA CARE DA LA MUIE E HAMUDE ....O CORCITURA DIN BUCURESTI SI AIA CARE I-A MUIE E O CRAIOVEANCA DE-A TA .....DECI TU ESTI CA-M PROST ...CE SCRI ACOLO...NU VEZI REALITATEA ? BUCURESTI DA MUIE CRAIOVEI ...ASTA E REALITATEA ....HEHEHE FRAIERICA .
craiovaaa (14.3.2013, 09:23:06)
klauss oltenii sunt cei mai tari din toata tara prietene ! ca ne tine p**a si le dam la mu** la toate e problema noastra , avem sange in instalatie ! va fu**m si pe voi daca va prindem pe aici. iar moldovencele sunt fete darnice si dornice de oameni nu de ciobani.
Nu Conteaza (14.3.2013, 04:01:48)
Si voi vorbiti de Craiova si daca puneti picioru aici tremurati de frica,Pe internet toata lumea are curaj sa isi dea cu parerea.Mai lasati-ne cu rasismul si cu atatea vorbe despre olteni.Vedeti-va de treaba voastra si nu mai comentati atat.Nimeni nu e pefect!
Darius (14.3.2013, 00:57:38)
0755585659 - mai cunosc si eu o \"fetita\" de genul acesta...