Scene incredibile intr-un club din Craiova! O tanara i-a facut sex oral unui stripper in vazul tuturor!

m.cancan.ro
Hamude

Scene incredibile au avut loc la sfarsitul saptamanii trecute intr-un club din Craiova. De 8 martie, organizatorii le-au pregatit fetelor o petrecere de zile mari si a fost invitat un stripper, care a incins atmosfera.

Un numar de striptease masculin s-a finalizat fericit pentru o domnisoara prezenta la petrecerea de 8 martie, organizata de un club din Craiova.

Incinsa de aburii alcoolului si de dansatori, petrecareata l-a dezbracat pe unul dintre ei si i–a facut sex oral in vazul tuturor.

Stripperul a renuntat la aproape toate hainele, iar femeile au inceput sa urle extaziate.

Una dintre ele nu a mai rezistat tentatiei, l-a dezbracat definitiv pe dansator si i-a facut sex oral fara prea multe menajamente, lasand intreaga audienta cu gura cascata, potrivit micapi.ro.

I.C.

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
Manuela Fedorca
alex barba Il mai stiti pe Stefanut din "Numai iubirea" ? Cum a ajuns sa arate acum! Cu greu il recunosti! Tanarul a parasit Romania si..
elana merisoreanu Elena Merisoreanu, operata de urgenta! Medicii i-au pus un diagnostic crunt: “A fost cumplit!”
Top articole
Citite
Comentate
jodie

"Ma culcam cu oricine, pentru ca ma simteam singura". Ce vedeta a facut aceasta dezvaluire socanta

Este una dintre cele mai mari vedete si nu se sfieste sa faca declaratii fara perdea in interviuri.
Comentarii
Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.cancan.ro acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume Mesaj
ZAKIRO.INFO - Haine ieftine 2013 pe ZAKIRO.INFO HAINE (18.3.2013, 18:04:29)
Profita de reducerile de pret la haine pentru femei si barbati. Intrati pe GOOGLE si cautati ZAKIRO.INFO HAINE WWW.ZAKIRO.INFO
aldo (17.3.2013, 08:25:38)
intalesasi
MA-TA (17.3.2013, 06:33:20)
LUA-NE-AI PE TOTI OLTENII IN GURA, BANAT, CACAT:))))GATII TAI DE LUP RASIST
mob (16.3.2013, 14:09:45)
asta e saracu\' ala de hamude mamude sau cum il cheama :))) si el o suge pe bani asa k ce mare diferenta??!!!
pyter (16.3.2013, 12:10:39)
ce mai conteaza cine cui isi da la muie faptul este ca sunt toate curve;))))
Banat (16.3.2013, 03:03:39)
Sa va iau OLTENIA in pula...toti sunteti interlopi. Baga-mi-as pula in voi!!!
Mihai (15.3.2013, 15:53:59)
E gratis si e nou in Romania ! Poti munci de acasa ! Iata cateva motive pentru care trebuie sa-ti faci un cont acum: * primesti 5$ BONUS la inregistrare * rezolvi sarcini simple sau complexe pentru care primesti intre 0.05$ sau 50$ * ai un venit pasiv din activitatea echipei tale (iti poti invita toti prietenii in echipa) * nu trebuie sa instalezi nimic pe calculator Pentru a afla mai multe si pentru inscriere, copiaza goo.gl/YFWh6 in bara de adrese a browserului tau. Dupa ce te inregistrezi nu uita sa incepi sa iti creezi propria echipa !
cc (15.3.2013, 11:12:16)
Oameni buni, câștigati bani de acasă sau de la birou, in pauze! Bonus de inregistrare! 5$ Apasă link-ul acesta http://www.viespar.ro/?reff=25614815ef5753341640d5310c316305 Câștigi bani din click-uri, like-uri, comentarii,
sorin (14.3.2013, 16:15:38)
Toţi vă întrebaţi dacă se pot face bani pe internet, unii consideră că da iar alţii că e imposibil! De aceea vin să vă ajut şi să vă spun DA ESTE POSIBIL! NU trebuie să investiţi nici un bănut, ci să luaţi.Înarmaţi-vă cu răbdare şi la sfârşit culegeţi roadele! Eu dupa 9 luni am inceput sa fac cam 4 $ zilnic (primele luni am facu 20 - 50 centi zilnic ) . Singurul site care mai plăteşte în ziua de astăzi este NEOBUX, pentru a va loga si a castiga banuti intrati pe : http://www.neobux.com/?rh=7075736832676C Iata cat de simplu se fac bani: http://www.youtube.com/watch?v=GUxgmh5J18k
MIHAI -BERCENI (14.3.2013, 09:39:38)
CRAIOVAAA ALA CARE DA LA MUIE E HAMUDE ....O CORCITURA DIN BUCURESTI SI AIA CARE I-A MUIE E O CRAIOVEANCA DE-A TA .....DECI TU ESTI CA-M PROST ...CE SCRI ACOLO...NU VEZI REALITATEA ? BUCURESTI DA MUIE CRAIOVEI ...ASTA E REALITATEA ....HEHEHE FRAIERICA .