Scene incredibile intr-un club din Craiova! O tanara i-a facut sex oral unui stripper in vazul tuturor!

m.cancan.ro
Hamude

Scene incredibile au avut loc la sfarsitul saptamanii trecute intr-un club din Craiova. De 8 martie, organizatorii le-au pregatit fetelor o petrecere de zile mari si a fost invitat un stripper, care a incins atmosfera.

Un numar de striptease masculin s-a finalizat fericit pentru o domnisoara prezenta la petrecerea de 8 martie, organizata de un club din Craiova.

Incinsa de aburii alcoolului si de dansatori, petrecareata l-a dezbracat pe unul dintre ei si i–a facut sex oral in vazul tuturor.

Stripperul a renuntat la aproape toate hainele, iar femeile au inceput sa urle extaziate.

Una dintre ele nu a mai rezistat tentatiei, l-a dezbracat definitiv pe dansator si i-a facut sex oral fara prea multe menajamente, lasand intreaga audienta cu gura cascata, potrivit micapi.ro.

I.C.

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
Anca Pandrea
Ioana Dichiseanu Cand tatal uita ca e tata si devine socru! Ce i-a facut Ion Dichiseanu fiicei sale cand a aflat ca divorteaza de ginerele grec
guta Cum arata Beyonce de Romania dupa ce a fost desfigurata de Narcisa lui Guta! Rupta cu bataia, a fugit cu sugarul in ambulanta!
Top articole
Citite
Comentate
sbg

Pozitii sexuale ideale pentru un penis mic! Cum sa obtii maximum de placere chiar si in aceste conditii

Sexul poate fi cat se poate de intens chiar si in aceste conditii. Secretul consta in alegerea unor
Comentarii
Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.cancan.ro acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume Mesaj
pyter (16.3.2013, 12:10:39)
ce mai conteaza cine cui isi da la muie faptul este ca sunt toate curve;))))
Banat (16.3.2013, 03:03:39)
Sa va iau OLTENIA in pula...toti sunteti interlopi. Baga-mi-as pula in voi!!!
Mihai (15.3.2013, 15:53:59)
E gratis si e nou in Romania ! Poti munci de acasa ! Iata cateva motive pentru care trebuie sa-ti faci un cont acum: * primesti 5$ BONUS la inregistrare * rezolvi sarcini simple sau complexe pentru care primesti intre 0.05$ sau 50$ * ai un venit pasiv din activitatea echipei tale (iti poti invita toti prietenii in echipa) * nu trebuie sa instalezi nimic pe calculator Pentru a afla mai multe si pentru inscriere, copiaza goo.gl/YFWh6 in bara de adrese a browserului tau. Dupa ce te inregistrezi nu uita sa incepi sa iti creezi propria echipa !
cc (15.3.2013, 11:12:16)
Oameni buni, câștigati bani de acasă sau de la birou, in pauze! Bonus de inregistrare! 5$ Apasă link-ul acesta http://www.viespar.ro/?reff=25614815ef5753341640d5310c316305 Câștigi bani din click-uri, like-uri, comentarii,
sorin (14.3.2013, 16:15:38)
Toţi vă întrebaţi dacă se pot face bani pe internet, unii consideră că da iar alţii că e imposibil! De aceea vin să vă ajut şi să vă spun DA ESTE POSIBIL! NU trebuie să investiţi nici un bănut, ci să luaţi.Înarmaţi-vă cu răbdare şi la sfârşit culegeţi roadele! Eu dupa 9 luni am inceput sa fac cam 4 $ zilnic (primele luni am facu 20 - 50 centi zilnic ) . Singurul site care mai plăteşte în ziua de astăzi este NEOBUX, pentru a va loga si a castiga banuti intrati pe : http://www.neobux.com/?rh=7075736832676C Iata cat de simplu se fac bani: http://www.youtube.com/watch?v=GUxgmh5J18k
MIHAI -BERCENI (14.3.2013, 09:39:38)
CRAIOVAAA ALA CARE DA LA MUIE E HAMUDE ....O CORCITURA DIN BUCURESTI SI AIA CARE I-A MUIE E O CRAIOVEANCA DE-A TA .....DECI TU ESTI CA-M PROST ...CE SCRI ACOLO...NU VEZI REALITATEA ? BUCURESTI DA MUIE CRAIOVEI ...ASTA E REALITATEA ....HEHEHE FRAIERICA .
craiovaaa (14.3.2013, 09:23:06)
klauss oltenii sunt cei mai tari din toata tara prietene ! ca ne tine p**a si le dam la mu** la toate e problema noastra , avem sange in instalatie ! va fu**m si pe voi daca va prindem pe aici. iar moldovencele sunt fete darnice si dornice de oameni nu de ciobani.
Nu Conteaza (14.3.2013, 04:01:48)
Si voi vorbiti de Craiova si daca puneti picioru aici tremurati de frica,Pe internet toata lumea are curaj sa isi dea cu parerea.Mai lasati-ne cu rasismul si cu atatea vorbe despre olteni.Vedeti-va de treaba voastra si nu mai comentati atat.Nimeni nu e pefect!
Darius (14.3.2013, 00:57:38)
0755585659 - mai cunosc si eu o \"fetita\" de genul acesta...