S-au resemnat! Dupa o lupta pe viata si pe moarte, parintii Madalinei Manole nu mai asteapta decat ASTA!

m.cancan.ro
ion manole

Dupa ce au declarat de nenumarate ori ca vor lupta cat ii vor tine puterile pentru a-l avea langa ei pe Petru Junior, fiul ramas in urma fiicei lor, parintii Madalinei Manole par sa se fi resemnat si au gasit o solutie pentru a-l vedea pe copil.

Dupa moartea fiicei lor, viata parintilor Madalinei Manole s-a transformat intr-un etern pelerinaj la cimitir, unde acestia o plang continuu si nu isi gasesc linistea, spun ei, pana cand nu vor afla motivul pentru care fata lor s-a stins din viata atat de subit. Asta desi medicii legisti au stabilit la acel moment ca fata cu parul de foc s-a otravit chiar de ziua ei!



Dupa ce au ingropat-o, parintii cantaretei si-au promis ca vor face tot posibilul pentru a-l lua langa langa ei pe nepotelul lor, Petru Junior, insa baietelul a ramas cu tatal lui, Petru Mircea. Pentru ca relatia dintre acestia s-a transformat intr-un razboi care parea ca nu se mai sfarseste, bunicii s-au sfatuit reciproc si au decis, intr-un final, sa ingroape securea razboiului.

“Nu mai vreau scandal, nu mai vreau sa stiu cine este Petru Mircea. Noi ne rugam ca baiatul sa fie sanatos, nu l-am mai vazut de cateva luni si acum sper doar ca sa-l mai aduca cineva pe televizor ca sa-l vedem, asta a ramas singura varianta. Pentru ca in rest nu mai stim nimic de el, daca e la Botosani sau la Bucuresti”, a explicat Ion Manole, tatal regretatei Madalina Manole.


Bunicii au marturisit ca desi sufletul lor este macinat de dorul de nepotel, rugaciunile ii ajuta sa depaseasca acest moment de cumpana, dar si alte situatii neplacute prin care au fost nevoiti sa treaca in ultima vreme.

“Eram pe punctul de a fi executat silit pentru 600 de lei, cheltuieli de judecata dupa procesul pe care l-am avut ca sa aflam motivul pentru care a murit fata mea. Dar am facut un efort si din pensile noastre mici am mers si-am platit!”, a mai precizat Ion Manole.
 
Citeste si Judecatori: Madalina Manole s-a sinucis. Dosarul NU va fi redeschis

Mama Mădalinei Manole, blesteme satanice peste mormântul fetei ei! L-a ameninţat pe Petru Mircea: "Trebuia să te omor în casă"

(M.A.)
 
vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
principala
ana-maria oprea Pozitia preferata a surorii Evei Kent! Nu exista zi sau seara sa nu se lase fotografiata asa! Imaginile au ajuns deja pe internet!
Claudia Ion Vestea care a cazut ca un fulger in familia celui mai temut interlop din toate timpurile! Ce a aflat Fane Spoitoru despre fata sa
Top articole
Citite
Comentate
sbg

"La 14 ani mi-am pierdut virginitatea si eram dependenta de droguri". Dezvaluirea SOC facuta de una dintre cele mai dorite femei

Si-a exprimat regretul pentru viata sexuala inceputa prea curand si pentru ca la numai 14 ani era de
Comentarii
Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.cancan.ro acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume Mesaj
Dezvaluitorul & Madalina - cuvintele sunt de prisos, asa ca ... (6.2.2014, 20:43:22)
...raman la parerea mea dar nu numai a mea, ...Madalina A FOST ASASINATA.
Depresia (6.2.2014, 13:28:02)
Toata lumea moare, de moarte buna, accidentala sau boala !!
InvetiEngleza.Ro (6.2.2014, 10:31:30)
Acum poti invata Limba Engleza printr-o metoda unica in Romania testata pe zeci de mii de oameni.Iata cum poti invata Limba Engleza in 21 de zile.Afli mai multe detalii pe site-ul: www.invetiengleza.ro
FONDURI UE (6.2.2014, 10:30:54)
2014 este anul in care Fondurile Europene NERAMBURSABILE se acorda si la noi la fel de usor ca si celelalte in state membre ale Uniunii Europene ! Detalii pe site-ul: www.fondurieuropenenerambursabile.ro
trist (6.2.2014, 10:24:17)
Petru Mircea ramane autorul moral al mortii Madalinei Manole. Dracu\' a pus-o sa se marite cu individul asta dubios, nu putea sta cu el fara acte. Dupa casatorie i-a furat si i-a controlat asta TOT: viata, suflet, concerte, copil, casa, haine, , aparitii, prieteni, parinti, viitor. A bagat-o in depresie, iar cand a ajuns la un pas de moarte, i-a luat copilul, i l-a dat ma-sii, iar pe ea, in loc s-o duca la doctori, a adus vracii in casa EI, sa-i descante. Pacat ca in Romania nu se pedepseste crima morala, ca asta ar fi fost demult la inchisoare. Un individ cu tulburari psihice (daca intra pe mana doctorilor, iese cu diagnosticul de schizofrenie paranoida), un individ rau, sarac, neimplinit, incult, frustrat, care a profitat de slabiciunile Madalinei si a pus laba pe ea, apoi pe casa si copilul ei. Ce destin crud, compozitorul Serban Georgescu si interpreta Madalina Manole au facut ceva in muzica usoara romaneasca, au lansat slagare, au facut 2 case mari si frumoase, dar au pus mana pe ei doua hahalere perverse si prefacute care, prin plozi, au ramas cu o avere si niste drepturi de autor NEMERITATE. Acest individ bolnav psihic, isteric si rau Petru Mircea sa le ceara iertare si sa le pupe si mainile parintilor Madalinei Manole ca datorita lor, ca au adus pe lume si au crescut o fata ca Madalina, are el sansa sa se lafaie intr-o avere nemuncita. Daca era om, nu-l priva pe baietel de bunicii materni. Dar ce sa-i ceri unui retardat care a vandut pana si inmormantarea pe bani Protv-ului? Va mai aduceti aminte la cat a inceput slujba de inmormantare? Fix la 19! Iar a doua zi, si nu exagerez, era fix a doua zi, statea pe canapeaua lui Maruta, cu margelele la gat, cu parul dat cu gel si cu bratara la mana si incepea sa delireze in direct. Pacat ca procurorii nu sunt in colaborare cu medicii psihiatri si psihologii, s-ar fi vazut de atunci ca a impins-o la moarte, poate chiar a impins-o la propriu pe scari sau i-a turnat cei 400 ml de furadan pe gat (inca nu s-a lamurit cum un om aflat in spasmele mortii mai are puterea sa puna paharul in picioare, frumos). Nu pot sa uit cum, la Maruta, se uita in sus, isi rostogolea ochii, si spunea ca \"Magduta\" trebuia sa moara, e mai bine acolo, printre ingeri, ca ii vegheaza pe el si pe baiat. Nu, nu ii e mai bine acolo, bine ii era in viata ei, in casa ei, cu copilul pe care l-a facut pe cale artificiala, si cu tine dat afara in suturi din casa si viata ei! Ai omorat-o, Petrule, orice-ai face nu mai scapi de stigmatul asta. Iar baietelul va afla cand va fi mare si va judeca singur. Si nu uita ca justitia divina chiar exista, iti vei lua plata cu varf si indesat intr-o zi. Iar pentru prostovanii care vor veni cu minciuni dupa mesajul meu, nu, nu fac parte din familia Madalinei Manole, sunt un roman care a urmarit cu tristete moartea unei fiinte, si apoi nedreptatea pe care a facut-o acest sectant, luandu-i copilului drepturile de a avea si bunici materni! Sa nu-ti dea dumnezeu mai mult decat o sa poti duce, criminalule. Ai facut 2 crime, cu Madalina, si cu oamenii astia amarati pe care i-ai deposedat ca un dement de drepturile lor de bunici. Ar fi fost singura alinare dupa ce le-ai bagat fata in mormant. Din casatoria cu Georgescu iesise teafara, isi revenise, renascuse, isi construise casa, apoi ai intrat tu in viata ei, serpeste si cu planuri mari, tu, dracul gol care a bagat-o la 2 metri sub pamant.
trist (6.2.2014, 10:24:02)
Petru Mircea ramane autorul moral al mortii Madalinei Manole. Dracu\' a pus-o sa se marite cu individul asta dubios, nu putea sta cu el fara acte. Dupa casatorie i-a furat si i-a controlat asta TOT: viata, suflet, concerte, copil, casa, haine, , aparitii, prieteni, parinti, viitor. A bagat-o in depresie, iar cand a ajuns la un pas de moarte, i-a luat copilul, i l-a dat ma-sii, iar pe ea, in loc s-o duca la doctori, a adus vracii in casa EI, sa-i descante. Pacat ca in Romania nu se pedepseste crima morala, ca asta ar fi fost demult la inchisoare. Un individ cu tulburari psihice (daca intra pe mana doctorilor, iese cu diagnosticul de schizofrenie paranoida), un individ rau, sarac, neimplinit, incult, frustrat, care a profitat de slabiciunile Madalinei si a pus laba pe ea, apoi pe casa si copilul ei. Ce destin crud, compozitorul Serban Georgescu si interpreta Madalina Manole au facut ceva in muzica usoara romaneasca, au lansat slagare, au facut 2 case mari si frumoase, dar au pus mana pe ei doua hahalere perverse si prefacute care, prin plozi, au ramas cu o avere si niste drepturi de autor NEMERITATE. Acest individ bolnav psihic, isteric si rau Petru Mircea sa le ceara iertare si sa le pupe si mainile parintilor Madalinei Manole ca datorita lor, ca au adus pe lume si au crescut o fata ca Madalina, are el sansa sa se lafaie intr-o avere nemuncita. Daca era om, nu-l priva pe baietel de bunicii materni. Dar ce sa-i ceri unui retardat care a vandut pana si inmormantarea pe bani Protv-ului? Va mai aduceti aminte la cat a inceput slujba de inmormantare? Fix la 19! Iar a doua zi, si nu exagerez, era fix a doua zi, statea pe canapeaua lui Maruta, cu margelele la gat, cu parul dat cu gel si cu bratara la mana si incepea sa delireze in direct. Pacat ca procurorii nu sunt in colaborare cu medicii psihiatri si psihologii, s-ar fi vazut de atunci ca a impins-o la moarte, poate chiar a impins-o la propriu pe scari sau i-a turnat cei 400 ml de furadan pe gat (inca nu s-a lamurit cum un om aflat in spasmele mortii mai are puterea sa puna paharul in picioare, frumos). Nu pot sa uit cum, la Maruta, se uita in sus, isi rostogolea ochii, si spunea ca \"Magduta\" trebuia sa moara, e mai bine acolo, printre ingeri, ca ii vegheaza pe el si pe baiat. Nu, nu ii e mai bine acolo, bine ii era in viata ei, in casa ei, cu copilul pe care l-a facut pe cale artificiala, si cu tine dat afara in suturi din casa si viata ei! Ai omorat-o, Petrule, orice-ai face nu mai scapi de stigmatul asta. Iar baietelul va afla cand va fi mare si va judeca singur. Si nu uita ca justitia divina chiar exista, iti vei lua plata cu varf si indesat intr-o zi. Iar pentru prostovanii care vor veni cu minciuni dupa mesajul meu, nu, nu fac parte din familia Madalinei Manole, sunt un roman care a urmarit cu tristete moartea unei fiinte, si apoi nedreptatea pe care a facut-o acest sectant, luandu-i copilului drepturile de a avea si bunici materni! Sa nu-ti dea dumnezeu mai mult decat o sa poti duce, criminalule. Ai facut 2 crime, cu Madalina, si cu oamenii astia amarati pe care i-ai deposedat ca un dement de drepturile lor de bunici. Ar fi fost singura alinare dupa ce le-ai bagat fata in mormant. Din casatoria cu Georgescu iesise teafara, isi revenise, renascuse, isi construise casa, apoi ai intrat tu in viata ei, serpeste si cu planuri mari, tu, dracul gol care a bagat-o la 2 metri sub pamant.
tass (6.2.2014, 09:38:25)
tiganii astia doi de manole au facut circ atatia ani si acum vor impacarea?eu daca eram in locul lui mircea nici nu-i mai bagam in seama.astia vroiau banii ca niste nemancati.sa le dea mircea clanta.
Vilanu tataie (6.2.2014, 07:38:24)
bai mascaradelor, v-ati batut joc de memoria fiicei, ati vrut sa va ramana voua casa nu la nepot! Axcu ce ati semanat aia culegeti!!
Http:///SmartUrl.it/MLRo (6.2.2014, 04:16:49)
Http:///SmartUrl.it/MLRo | | | Te crezi bun la fotbal ? Crezi ca esti capabil sa castigi o Cupa Champions League reala jucand gratuit impotriva celor mai buni manageri de fotbal din lume ? Poti Bani, Telefoane, Trofee, Diplome, Cadouri surpriza, etc! Http:///SmartUrl.it/MLRo (Pentru a accesa Link-ul incearca urmatorii pasi: Selecteaza link-ul, Click dreapta, Deschide Legatura ori Accesati sau Copiaza link-ul, da paste sus la bara de navigare si Enter) Http:///SmartUrl.it/MLRo | | | Manager de Fotbal AICI: Http:///SmartUrl.it/MLRo