Biletul Zilei »» Astăzi pariem 100% pe meciurile din „Nations League!”

Publicat: 20/11/2018 | 10:22
Un gol în disputa dintre Cehia și Slovacia, scor 1-0, ne-a privat de un nou câștig. Am pariat pe minim două goluri în acet meci însă îîn cidua numeroaselor ocazii de ambele părți, scorul a  rămas cel sstabilit încă din minutul 32.

Celelalte selecții de pe Biletul Zilei de ieri, oaspeții nu pierd în Cipru – Norvegia (0-2), și minim două goluri în Germania – Olanda (2-2), au fost câștigătoare!

Astăzi vom miza pe trei selecții din Liga Națiunilor, două dintre acestea fiind din grupa din care face parte și reprezentativa României.

Iată cum pariem:

Prima selecție de pe Biletul Zilei vine de la Podgorica unde untenegru va primi de la ora 21:45 vizita României. Ambele selecționate au nevoie de puncte, gazdele pentru a urca pe 2, în timp ce echipa lui Cosmin Contra vrea să acumuleze mai multe puncte pentru a se califica într-un eventual baraj dacă va rata primele două locuri din preliminariile pentru Euro. ne așteptăm la un meci pe contre, cu multe ocazii de ambele pări. Vom miza pe cel puțin dousă schimbări ale tabelei de marcaj în acest meci!

Tot în grupa a IVa din Liga C din care face parte și România, Serbia va primi la Belgrad vizita Lituaniei. Sârbii sunt la mâna lor pentru a câștiga grupa și a promova în Liga B și este greu de crezut că vor rata această oportunitate. Mizăm simplu pe victoria gazdelor.

Ultima selecție de pe Biletul Zilei vine de la confruntarea de pe „Hampdenn Park” din Glasgow intre Scoția și Israel. În joc e promovarea în Liga B și sunt șanse mari să vedem două echipe precaute în primele 45 de minute. De aceea pariem pe cel mult un gol înscris în prima repriză.