Biletul zilei: Avem 6 variante câștigătoare în 7 zilei! Astăzi, miza pe goluri »»

Publicat: 04/03/2018 | 09:53

Formă excelentă pentru varianta de bilet pe care zilnic o livrăm cititorilor noștri. Ieri am facut profit extrem de simplu, mizând pe victorii repurtate de Galatasaray, 7-0 la Karabukspor și Benfica, 5-0 acasă, cu Maritimo. Am completat combo-ul cu un pont pe goluri în ambele reprize ale meciului Liverpool – Newcastle. Salah a marcat pentru ”cormorani” în minutul 40, Mane stabilind scorul final de 2-0, prin golul din minutul 55.

Biletul zilei

Astăzi mizăm exclusiv pe spectacol. Pariem pe 2 sau mai multe modificări ale tabelei în jocurile Fenerbahce – Akhisar si Freiburg – Bayern Munchen. Sunt confruntari în care selecțiile amintite ar putea fi lejer ”înverzite” doar de reușitele grupărilor favorite.

Partida dintre Valencia si Betis are un potențial și mai ridicat de spectacol, motiv din care ridicăm și noi linia. Pronosticul indicat, peste 2.5 goluri, rar a dezamagit în partidele rivalelor de pe Mestalla. Valencia are 17 astfel de rezultate în actualul campionat, iar Betis 15. Andaluzii ar avea și o revanșă de luat în această confruntare, după eșecul incredibil din ”directa” contând pentru turul sezonului. La Sevilla, Valencia s-a impus cu 6-3 , cu 7 dintre goluri înscrise după minutul 64 al meciului.

Ora 18:00 Fenerbahce – Akhisar Belediye, Peste 1.5 goluri – Cota 1.17
Ora 19:00 Freiburg – Bayern Munchen, Peste 1.5 goluri – Cota 1.17
Ora 21:45 Valencia – Betis, Peste 2.5 goluri – Cota 1.46