Biletul Zilei de ieri a fost câștigător!»»Astăzi ne dublăm investiția mizând pe tenis!

Publicat: 03/07/2018 | 09:54

Biletul Zilei de ieri a fost câștigător!  Am mizat pe minim două reușite în Brazilia-  Mexic (2-0) și pe cel puțin două goluri înscrise de Belgia în meciul cu Japonia (3-2).

Astăzi trecem peste duelurile de la Cupa Mondială și pariem pe duelurile din cadrul turneului masculin de la Wimbledon.

Reprezentantul nostru pe tabloul masculin, Marius Copil pleacă cu a doua șansă la victorie în partida cu Robin Haase.

De remarcat este faptul ă sportivul român are un serviciu impresionant, iar adversarul său a cedat cel puțin un set în toate cele 6 meciuri disputate pe iarbă în 2018. Mizăm că Marius Copil va câștiga cel puțin un set în această partidă.

Tot pe un set câștigat mizăm și în disputa dintre Jeremy Chardy și Denis Shapovalov. Chardy este favorit la victorie în acest meci însă adversarul său în vârstă de 19 ani are de partea sa toate atu-urile pentru a câștiga minim un set în acest meci, Shapovalov fiind și mai bine clasat în ierarhia ATP, fiind pe locul 25 în lume față de Chardy care este pe locul 46.

Încheiem biletul zilei cu disputa dintre Yuichi Sugita și Bradley Klahn. Sportivul nipon este clar favorit în fața unui adversar fără rezultate notabile. Speram să nu asistăm la o desfășurare surprinzătoare a meciului și pariem pe victoria obținută de Sugita.