Biletul Zilei »» Două selecții pentru un început „verde” de week-end!

Publicat: 24/08/2018 | 07:00
Ghinionul ne-a privat ieri să bifăm al treilea câștig consecutiv. Am mizat pe cel puțin două goluri în partida dintre Dudelange și CFR Cluj (2-0) și pe gol în ambele reprize în duelul dintre Sigma Olomuc și Sevilla, meci încheiat cu victoria oasepților cu 1-0, după ce la pauză scorul a fost de 0-0 în ciuda numeroaselor ocazii de ambele părți.

Iată cum pariem astăzi:

În prima ligă din Belgia, Ostende va primi vizita celor de la Zulte Waragem. Cele două echipe sunt cunsocutte pentru apetitul ofensiv, jucând totul pe cartea atacului, având astfel probleme mari pe faza defensivă. Vom paria GG în acest meci.

A doua și ultima variantă de pe Biletul Zilei vine din liga a II-a din Olanda, unde Cambuur va primi vizita celor de la Jong AZ Alkmaar. Meciurile din această ligă sunt spectaculoase și cu multe goluri, liga a Ii-a olandeză fiind de departe printre cele mai spectaculoase din europa. De aceea vom miza pe gol în ambele reprize.