Biletul Zilei »» Ieri ne-am „dublat” investiția »» Astăzi mizăm pe bachet și tenis pentru un nou profit!

Publicat: 28/03/2019 | 19:53
Biletul Zilei de ieri a fost câștigător. Am mizat pe victoria obținută de S. Halep în partida cu Q. Wang (2-0), pe cel puțin un set câștigat de Ka. Pliskova în duelul cu Vondrousova și pe succesul oaspeților în Cesson – Nantes (23-34).

Pentru astăzi vom paria pe tenis și baschet.

Iată cum pariem:

Prima selecție de pe Biletul Zilei vine de la Miami Open unde Shapovalov și Tiafoe vor lupta pentru un loc în „careul de ași” de la Miami. Sportivul canadian are clar prima șansă la victorie, dar noi ne asgurăm și pariem „safe” pe minim un set câștigat de Shapovalov.

A doua și ultima selecție de pe Biletul Zilei vine din Euroliga de baschet unde Barcelona  se va duela cu Buducnost.  Catalanii luptă să-și păstreze locul al 5-lea pentru a evita adversare ca Fenerbahce sau CSKA Moscova, în timp ce adversarii lor sunt mai concentrați la playoff-ul intern, acolo unde peste trei zile au un meci important cu Cedevita. Vom miza că oaspeții nu vor marca mai mult de 71 de puncte.

Biletul Zilei

ora 21:00, D. Shapovalov – F. Tiafoe, D. Shapovalov să câștige minim un set, cota 1.22

ora 22:00, FC Barcelona – Buducnost, oaspetii sub 71.5 puncte, cota 1.65