Biletul Zilei »» Ieri ne-am dublat investiția »» Astăzi pariem 100% pe baschet pentru un nou profit!

Publicat: 04/01/2019 | 20:15
Biletul Zilei de ieri a fost câștigător. Am mizat pe faptul că Manchester City nu va pierde duelul cu Liverpool de pe teren propriu, scor 2-1 și pe faptul că Real Madrid va conduce la pauză sau la final în duelul cu Villareal. Meciul s-a terminat 2-2 însă la pauză scorul a fost 2-1 pentru „galactici”, astfel că Biletul Zilei a fost câștigător.

Astăzi vom miza 100% pe baschet pentru un nou profit.

Iată cum pariem:

Prima selecție de pe Biletul Zilei vine din Euroligă, acolo unde Zalgiris se va duela cu CSKA Moscova. Foarte important este faptul că de la gazde, playmakerii Wolters și Westermann sunt indisponibili, în timp ce Jankunas și Kavaliauskas sunt incerți. În aceste condiții ar trebui să asistăm la o victorie a rușilor și pariem 2 solist.

Cea de-a doua și totodată ultima selecție de pe Biletul Zilei vine din NBA, de la duelul dintre Boston Celtics și Dallas Mavericks. A treia favorită la titlu are clar prima șansă la victorie și pariem pe un succes al celor de la Boston.