Biletul Zilei: Meciurile granzilor PSG și Barcelona în prim-plan »»

Publicat: 06/11/2021 | 09:19

Biletul Zilei de astăzi conține trei selecții din fotbal cu ajutorul cărora țintim profitul.

Prima selecție de pe Biletul Zilei vine de la disputa din La Liga dintre Celta Vigo și Barcelona. Catalanii sunt în creștere de formă și au arătat bine pe terenul lui Dinamo Kiev (1-0). E un nou început pentru „extratereștrii” care vor avea un alt antrenor după demiterea lui Koeman, iar Celta e un adversar accesibil. Vom miza pe selecția „2 cu handicap 0” ceea ce însemană că dacă oaspeții nu câștigă iar duelul se termină nedecis, selecția noastră primește cota 1.

Pentru a doua selecție de pe Biletul Zilei vom merge în Ligue 1 la disputa dintre Bordeaux și PSG. Parizienii au obiceiul de a juca mai ofensiv după pauză și ar putea tranșa în repriza a doua duelul greu cu Bordeaux, iar noi vom miza pe minim un gol marcat în actul secund.

Ultima selecție de pe Biletul Zilei vine din Bundesliga, de la duelul dintre Bochum și Hoffenheim. Gazdele au mulți absenți și cu greu va ține pasul cu Hoffenheim, o echipă care ajunge foarte ușor în poziții de finalizare. Sunt premise să vedem un meci spectaculos, cu multe schimbări ale tabelei de marcaj și pariem în consecință.