Biletul Zilei »» Mizăm pe cornere și goluri pentru un început de săptămână „verde”!

Publicat: 03/09/2018 | 11:40
Șansele ca duminică să bifăm un nou câștig ne-au fost anulate de surpriza din Premier League, unde Manchester United nu a fost în stare să obțină măcar o remiză pe terenul lui Brighton, gazdele impunându-se surprinzător cu scorul de 3-2.

În celelalte două selecții am bifat câte cel puțin o reușită în ambele reprize la Real Madrid – Getafe (1-0, 2-0), și o dublă în derby-ul primei ligi, CFR Cluj reușind să se impună în fața lui Dinamo (3-1).

Iată cum pariem astăzi:

Prima selecție de pe Biletul Zilei vine de la ultimul meci programat astăzi în Liga I, Universitatea Craiova- Cocnordia Chiajna. Echipa din Bănie dă semen de revenire iar jocul prestart în ultimul timp este în creștere. Ne așteptăm chiar la o victorie a oltenilor în acest meci dar mizăm „safe” pe gol marcat al elevilor lui Devis Mangia în meci.

Cea de-a doua și ultima selecție de pe Biletul Zilei vine din Premier League. Crystal Palace și Liverpool promit un meci spectaculos. Ambele echipe au debutat cu victorii în noul sezon competițional și vor putea produce spectaol astăzi. Ne așteptăm la un meci cu foarte multe faze la ambele porți și vom miza pe o primă parte atractivă și pariem pe cel puțin 5 cornere în primele 45 de minute.