Biletul Zilei »» Premier League la putere!

Publicat: 27/02/2019 | 14:53
Biletul Zilei de astăzi cuprinde trei selecții de la meciurile care vor avea loc în etapa intermediară din Premier League. Vim miza inteligent pentru un nou câștig.

Iată cum pariem:

Prima selecție de pe Biletul Zilei vine de la duelul de pe „Selhurst Park”, unde Crystal Palace se va duela cu Manchester United. În mod normal ar trebui să vedem goluri de ambele părți, dar pariem „safe” și mizăm doar pe cel puțin un gol marcat de echipa vizitatoare.

Cea de-a doua selecție de pe Biletul Zilei vine de la duelul dintre Manchester City și West Ham United. Diferența de valoare este evidentă și remarcăm faptul că de obicei, „cetățenii” încep în forță meciurile de „acasă”. Mizăm pe cel puțin un gol marcat de gazde în prima repriză.

Tot pe minim un gol în prima repriză, pariem și la duelul dintre Arsenal – Bournemouth în ultima selecție de pe Biletul Zilei.

Biletul Zilei

ora 21:45, Arsenal – Bournemouth, peste 0.5 goluri în prima repriză, cota 1.28

ora 22:00, Crystal Palace – Manchester United, oaspeții să înscrie, cota 1.22

ora 22:00, Manchester City – West Ham, gazdele să înscrie în prima repriză, cota 1.30