Ce nu s-a vazut pe niciun post TV! Ce se intampla in tribunele de pe National Arena cand Tanase inscria la poarta lui Balgradean

Publicat: 18/04/2014 | 16:34

Sefii lui Dinamo au fost nedespartiti si au vazut meciul de la loje. Langa Ionut Negoita a fost si fratele acestuia, Robert Negoita, primarul PSD al Sectorului 3.

Constantin Anghelache a vazut meciul alaturi de Ionut si Robert Negoita

Adi Turcu, fiul lui Vasile Turcu, a venit la meci impreuna cu mai multi prieteni insa a plecat dezamagit pentru rezultat.

Adi Turcu nu a fost foarte atent la meci si a discutat cu prietenii sai

Actorii au avut si ei un loc de cinste la Dinamo 1-1 Steaua. George Mihaita, directorul Teatrului de Comedie din Bucuresti, a vazut meciul alaturi de Marcel Iures.

Actorii au avut un loc de cinste la loje

Patrick Borcea nu l-a avut alaturi pe tatal sau, care a fost condmnat in Dosarul Transfeurilor. Fiul fostului sef al lui Dinamo a vazut meciul alaturi de fiul cel mai al lui Vasile Turcu, Marius.

Patick Borcea si-ar fi dorit sa vada meciul alaturi de tatal sau

Viorel Paunescu, fostul sef al Stelei, a venit sa vada si el meciul si nu a fost singur. Langa el au fost Helmuth Duckadam si Valeriu Argaseala, omul care e acum in spatele celor mai importante decizii din cadrul echipei, dupa arestarea lui Meme Stoica si a lui Gigi Becali.

Stelistii au fost la inaltime iar conducerea a fost foarte multumita de calificarea in finala

Un fan in carucior cu rotile a trait cele mai emotionante clipe cand a fost invitat sa vada meciul de la oficiala.

Cel mai emotionant moment din tribunele de pe National Arena

__________________

Ce status si-a scris Mihaela Borcea pe WhatsApp cu cateva zile inainte ca fostul ei sot sa fie arestat!
___________________

Reghe e in FINALA: Steaua 6-3 Dinamo
Steaua a reusit sa se califice in finala Cupei Romaniei dupa 1-1 in retur si 5-2 in tur. In minutul 40, Tanase a deschis scorul pe National Arena dupa ce a fost lansat pe culoar si a lobat mingea peste Balgradean. La 4 minute dupa golul lui Dodel, Steaua a ratat o ocazie importanta prin Sanmartean, iar Constantin Grecu a respins de pe linia portii. Golul lui Dinamo a venit cu 5 minute inainte de finalul meciului, cand fostul jucator al Stelei, Cosmin Matei a inscris in poarta lui Tatarusanu dupa o faza facuta de Valentin Lazar.

Suporterii lui Dinamo au avut cea mai tare coregrafie

Steaua va juca finala Cupei Romaniei cu Astra Giurgiu, echipa care a reusit sa elimine in semifinale pe Petrolul Ploiesti. Finala va avea loc pe 23 mai, tot pe Stadionul National Arena.

Inaintea meciului o orechestra a cantat piesa lui Maurice Ravel, Bolero, iar suporterii au fost in ton cu muzica

Cea mai mare audienta din istoria eternului derby Dinamo – Steaua

ProTV a inregistrat pe 27 martie un rating de 21.7 puncte de audienta si un share de 43.6%, depasind un record vechi de aproape 12 ani.

Prima semifinala de Cupa, Steaua – Dinamo de pe National Arena, din 27 martie, a insemnat cea mai mare audienta din istoria eternului derby, de cand se masoara audientele in Romania.

Joi seara, 17 aprilie, in returul semifinalei, Dinamo-Steaua a urcat in top 3 audiente din istoria masurata a televiziunii, cu 18.1 puncte de rating si 40% share.