Paul Papp, prins in „offside”! Eroul Stelei din meciul cu Craiova a incalcat de 4 ori legea in 10 minute!

Publicat: 07/12/2015 | 17:36

Duminica seara, in minutul 80 din partida cu Universitatea Craiova, Paul a consfintit revenirea lui Laurentiu Reghecampf la Steaua printr-o bijuterie de gol, ros-albastii impunandu-se in cele din urma cu 2-0 in fata oltenilor.

Luni a fost o zi de relaxare pentru fundasul campioanei. La volanul autoturismului sau, un BMW X6, Papp a iesit la cumparaturi.

Pe linia de tramvai…

Si, dupa cum se poate vedea in imaginile surprinse de CANCAN.RO, fotbalistul a fost grabit nevoie mare, incalcand legislatia rutiera de nu mai putin de patru ori in doar 10 minute.

Mai intai, „Paulica fara frica” a fost filmat circuland, fara nicio jena, pe linia de tramvai. Si cum semaforul nu are nicio importanta pentru el, stelistul a trecut apoi pe culoarea rosie.

…viteza de autostrada

Dovada ca fundasul campioanei era foarte grabit este viteza cu care circula acesta: nu mai putin de 130 de kilometri pe ora – cam aceeasi viteza cu care l-a „executat” pe portarul Balgradean in minutul 80 al meciului cu Craiova.