ROMANIA-TRINIDAD TOBAGO 4-0. „Dublă” reusită de MARICA!

Publicat: 04/06/2013 | 21:27

ROMANIA-TRINIDAD TOBAGO 3-0 LIVE

Incerdibil! Ciprian Marica a mai amrcat un gol in poarta echipei Trinidad Tobago.

Romania a mai primit un punct datorita autogolului dat de echipa Trinidad Tobago.

A inceput a doua repriza a meciului. Schimbări pentru România. Ies D. Goian, N. Grigore, A. Măţel şi Chiţu, intră Hoban, Dr. Grigore, Luchin şi Grozav

Prima repriza a meciului amical dintre Nartionala Romaniei si Trinidad Tobago sa terminat cu 2-0 pentru romani.

34′ ‘ Goal GOL GOL ROMÂNIA! A marcat MARICA, cu un şut frumos din careu. ROMÂNIA-TRINIDAD TOBAGO 2-0!

31′ – Goal GOL ROMÂNIA! A marcat MARICA, din două încercări, după o învălmăşeală în careul adversarilor. ROMÂNIA-TRINIDAD TOBAGO 1-0!

30′ – prima acţiune a celor din Trinidad Tobago în careul lui Lobonţ

24′ – Raţ execută peste poartă o lovitură liberă

20′ –  cartonaş galben pentru B. Stancu

18′ – cartonaş galben pentru Jones

17′ – Torje execută o lovitură liberă, dar Phillip reţine

16′ – cartonaş galben pentru Boucaud

15′ – B. Stancu trage foarte bine, dar Phillip respinge incredibil de sub bară

5′ – Marica are prima ocazie de gol, dar a trage puţin pe lângă poartă