VIDEO DOVADA ca fiul lui Gica Hagi se va transfera la fosta echipa a lui Mutu! Regele si-a luat fiul si impreuna au mers la…

Publicat: 26/04/2015 | 16:11
Ianis Hagi si tatal sau au urmarit impreuna meciul Fiorentinei

Intr-o conferinta de presa care a avut loc saptamana trecuta, Gica Hagi a fost intrebat de jurnalisti daca a avut vreo favorita in mansa tur a meciurilor din Champions League sau Europa League. Raspunsul “Regelui” i-a luat pe multi prin surprindere pe ziaristi. “M-am bucurat ca a egalat Fiorentina” (n.r. fosta echipa a lui Adrian Mutu a inscris in ultimul minut la Kiev, in meciul tur contra celor de la Dinamo).

Italienii au dat ca sigur transferul lui Ianis la Fiorentina

Patronul Viitorului a ras cu subanteles, iar apoi a incercat sa schimbe subiectul. Replica sa are legatura directa cu Ianis, fiul sau, cel despre care presa din Italia a scris ca este foarte aproape de un transfer la formatia viola, acolo unde ar urma sa ajunga din vara!

„Regele” si fiul sau au mers impreuna sa vada meciu Dinamo Kiev- Fiorentina

In timpul meciului, „Regele” i-a explicat anumite lucruri lui Ianis

CANCAN.ro va aduce un nou detaliu care are legatura cu aceasta mutare. Astfel, in seara de 16 aprilie, Gica si baiatul sau au iesit la un restaurant din nordul Capitalei, aproape de casa lor, acolo unde au urmarit impreuna meciul Dinamo Kiev- Fiorentina 1-1. Paparazzii CANCAN.ro l-au filmat pe antrenor imediat dupa ce a inceput partida dintre toscani si ucraineni, iar antrenorul acesta parea ca-i explica anumite lucruri baiatului sau.

CITESTE SI:

Cum s-a dat Gica Hagi de gol in legatura cu transferul fiului sau! “Am tinut cu ei…”

Cum a fost filmata fiica lui Gheorghe Hagi! Imaginile cu fiica „Regelui” facand ASTA au ajuns deja pe Internet!

L-a debutat pe fiul sau

In acest sezon, Gica Hagi i-a oferit debutul lui Ianis, la meciul de pe teren propriu cu FC Botosani. Atunci, la varsta de 16 ani si o luna, mijlocasul a bifat cateva minute impotriva moldovenilor. In retur, baiatul “Regelui” a mai intrat si cu CSU Craiova.