Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Johannes a decapitat o femeie in cimitir. Sanziana Buruiana a inlemnit de spaima: „Aoleu, nu pot sa cred. I-a luat capul”

Johannes a decapitat o femeie in cimitir. Sanziana Buruiana a inlemnit de spaima: „Aoleu, nu pot sa cred. I-a luat capul”

De: Cancan 11/04/2013 | 00:01

Sanziana Buruiana a fost martora unui moment de iluzionism cu totul iesit din comun.

Iluzionistul Johannes era sa ii provoace un infract blondei, dupa ce i-a pus o esarfa pe cap unei femei si apoi a decapitat-o, la propriu.

Johannes - 1

„Nu veni dupa mine cu chestia aia. Pune-l inapoi. Nu pot sa cred. I-a luat capul”, a exclamat Sanziana Buruiana.

Johannes - 2

„Cum ai putut sa faci asa ceva? Sa ii iei capul femeii. Ia uite, acum e intreaga. Uite ca merge!”, a mai spus Buruiana.

Johannes - 3

„Ma inspir foarte mult din filmele de groaza. M-am gandit ca un astfel de moment se potriveste cu un cimitir”, a spus iluzionistul, invitat in platoul Cancan TV.

Sanziana Buruiana a fost si ea prezenta in platoul Cancan TV, unde a marturisit ca i-a mai venit inima la loc intre timp.

R.N.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video