Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Simona Trasca, deprimata de sarbatori: „Singuratatea ma omoara”

Simona Trasca, deprimata de sarbatori: „Singuratatea ma omoara”

De: Cancan 12/12/2011 | 00:00
Simona Trasca, deprimata de sarbatori: Singuratatea ma omoara

Cine ar fi crezut ca o blonda atat de sexy si dorita ca "Pamela de Romania" sufera de singuritate? Dar, da, se intampla, Simona Trasca se simte singura si nefericita.

Frumoasa blonda considera ca este blestemata, dupa toate esecurile din dragoste pe care le-a suferit pana acum si spune ca isi doreste foarte mult sa se indragosteasca si sa fie fericita.

Vedeta este speriata de gandul ca si-ar putea petrece, din nou, singura sarbatorile de iarna, fara imbratisarea calda a unui barbat macar in noaptea de Revelion. Simona isi doreste un barbat matur, fidel, sincer, care sa nu fie cu ea doar din dorinta de a aparea la televizor.

„Sunt multi barbati care isi doresc sa apara in emisiuni si in presa. Ei nu inteleg ca eu lucrez, am joburi, asta este motivul pentru care apar, in schimb ei vor doar sa se faleasca”, a spus Simona Trasca pentru Showbiz.ro.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video