Acasă » Știri » Sport » Fotbal » Ionut Badea, dupa remiza cu Rapid: „Sunt satisfacut de acest punct castigat”

Ionut Badea, dupa remiza cu Rapid: „Sunt satisfacut de acest punct castigat”

De: Cancan 03/03/2012 | 00:00
Ionut Badea, dupa remiza cu Rapid: Sunt satisfacut de acest punct castigat
Tehnicianul echipei Universitatea Cluj, Ionut Badea, a declarat sambata seara, dupa remiza cu Rapid, scor 1-1, ca este satisfacut de punctul obtinut, precizand ca este convins ca gruparea giulesteana se va lupta pentru titlu.

Tehnicianul echipei Universitatea Cluj, Ionut Badea, a declarat sambata seara, dupa remiza cu Rapid, scor 1-1, ca este satisfacut de punctul obtinut, precizand ca este convins ca gruparea giulesteana se va lupta pentru titlu.

„O partida incrancenata, cu o tendinta de egalizare a valorilor, din cauza terenului care nu a fost propice performantei. Din punct de vedere moral sunt satisfacut de acest punct castigat, pentru ca e dificil sa joci in Giulesti. Ramane si acea ocazie a lui Tony din finalul meciului, care ne putea aduce trei puncte. Felicit echipa Rapid pentru organizare si pe Razvan Lucescu si sunt convins ca se vor bat la castigarea campionatului. Noi ne-am considera foarte bucurosi daca ne-am putea asigura locul cinci si am prinde o cupa europeana”, a spus Badea.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video