Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Au divorţat, dar se comportă ca o familie! Cristina Spătar, mărturisiri sincere despre cum i s-a schimbat viaţa după despărţire

Au divorţat, dar se comportă ca o familie! Cristina Spătar, mărturisiri sincere despre cum i s-a schimbat viaţa după despărţire

De: Cancan 20/11/2016 | 17:21
Au divorţat, dar se comportă ca o familie! Cristina Spătar, mărturisiri sincere despre cum i s-a schimbat viaţa după despărţire

În iulie cânăreaţa şi fostul soţ au mers la notar şi s-au separat după şapte ani de căsnicie. .

Cei doi au făcut tot posibilul ca acest lucru să nu-i afecteze şi pe cei doi copii pe care aceştia îi au împreună.

“De dragul lor petrec timp în bucătărie, dar mă şi relaxează. Albert nu are răbdare, însă Aida este foarte pasionată de gătit. Ei nu ştiu încă că noi am divorţat şi nici nu văd rostul, mai ales că încercăm să nu-i rănim. Locuim împreună în continuare, ne comportăm ca o familei, el are grijă în continuare de copii.”, a declarat cântăreaţa pentru revista Ciao!.

Cristina Spătar, împreună cu cei doi copii
Cristina Spătar, împreună cu cei doi copii

Cu toate că este o femeie liberă, Cristina nu îşi doreşte o relaţie în momentul de faţă, ci se axează mai mult pe carieră.

“Este prematur în momentul de faţă să mă gândesc la o nouă relaţie, dar la un moment dat dacă Dumnezeu va vrea cu siguranţă voi începe o altă relaţie.  Momentan sunt foarte concentrată pe afacerea mea cu corsete, care este la început”, a completat Cristina Spătar.

Cristina Spătar şi soţul ei s-au căsătorit în 2007 şi au doi copii: pe Albert (6 ani) şi pe Aida (4 ani).

Coperta revista Ciao!
Coperta revista Ciao!

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video