Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Primul mesaj transmis de SIMONA GHERGHE, la scurt timp după ce s-a aflat că este însărcinată!

Primul mesaj transmis de SIMONA GHERGHE, la scurt timp după ce s-a aflat că este însărcinată!

De: Cancan 05/01/2017 | 13:34

Simona Gherghe este în culmea fericirii. Moderatoarea TV a aflat în urmă cu puţin timp că va deveni mămică pentru prima oară.

Simona Gherghe îi va dărui un copil iubitului ei, Răzvan. Cei doi trăiesc o frumoasă poveste de dragoste de mulţi ani de zile şi îşi doreau mult să devină părinţi. Dan Capatos este cel care a dat-o de gol pe moderatoarea TV. Acesta l-a felicitat la începutul anului 2017 pe iubitul vedetei prin comentariul: „La mulţi ani, tati”.

Simona Gherghe îşi doreşte din suflet să vină şi zăpada, pentru a fi un început de an perfect.
Simona Gherghe îşi doreşte din suflet să vină şi zăpada, pentru a fi un început de an perfect.

În urmă cu puţin timp, Simona Gherghe a postat o fotografie pe contul ei de facebook, alături de mesajul: „Hai cu zăpada aia…”. Fanii au reacţionat imediat, dând mii de like-uri şi zeci de comentarii. Cu siguranţă este însărcinată. Am observat încă de anul trecut, se îmbrăca cu haine mult mai lejere, nu mai purta pantofi cu toc, nu mai stătea pe acel scaun înalt, stătea pe un fotoliu, cadrele cu ea erau mai mult de la bust în sus şi faţa este mult mai rotundă. Sigur este o sarcină de 5-6 luni, a scris unul dintre admiratorii Simonei Gherghe.

(Georgiana Laciu)

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×