Acasă » Vedete » Oana Lis şi-a făcut selfie la un eveniment monden dar n-a văzut ce făcea în spatele ei Viorel!

Oana Lis şi-a făcut selfie la un eveniment monden dar n-a văzut ce făcea în spatele ei Viorel!

De: Cancan 24/04/2017 | 20:48
Oana Lis şi-a făcut selfie la un eveniment monden dar n-a văzut ce făcea în spatele ei Viorel!

Viorel şi Oana Lis fac parte din categoria celor mai nonconformiste cupluri de la noi dar şi printre cele mai solide, pentru că sunt impreună de mulţi ani şi nu s-au despărţit niciodată. Vărsta işi spune însă cuvântul în cazul lui Viorel, care a apărut într-o ipostază neobişnuită la un eveniment monden!

Viorel Lis a aţipit puţin lângă Oana
Viorel Lis a aţipit puţin lângă Oana

Viorel şi Oana au participat luni după amiază la un eveniment public, într-o sală plină de lume. Şi-au găsit loc în primul rând iar Oana era deosebit de fericită şi a început să-şi facă selfie. Nu a văzut că lângă ea, Viorel….aţipise, văzându-şi netulburată de activităţile ei pe reţelele de socializare. Nici nu e de mirare însă, având în vedere că soţul ei are 73 de ani, o venerabilă vârstă la care viaţa nu mai e atât de uşoară la la 50….

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video