Acasă » Galerie foto » Imagini de senzaţie din Mamaia. Ce se întâmplă în mini-vacanţa de 1 Mai

Imagini de senzaţie din Mamaia. Ce se întâmplă în mini-vacanţa de 1 Mai

De: Cancan 30/04/2017 | 14:54
 Imagini de senzaţie din Mamaia. Ce se întâmplă în mini-vacanţa de 1 Mai
oamenii se relaxează pe plajă după ce au petrecut toată noaptea

Petrecerile continuă şi în această duminică la malul mării, iar CANCAN.ro, site-ul numărul 1 din România, are toate detaliile despre cum se distrează lumea bună, la Mamaia.

Acest sfârşit de săptămână a fost dedicat distacţiei la malul mării. Petrecerile au debutat sâmbătă (VEZI AICI), şi continuă şi astăzi.

Distracţia de pe plajă a început în urmă cu puţin timp, în această duminică, chiar dacă în mod cert aseară domnii şi domnişoarele au dat stingerea cu mult după miezul nopţii. Într-un Live pe Facebook vă arătăm ce se întâmplă în aceste momente la malul mării, dar şi cum au reluat petrecăreţii distracţia, chit că, cel mai probabil, abia s-au trezit.

Lumea bună s-a distrat până dimineaţă în Loft
Lumea bună s-a distrat până dimineaţă în Loft

În ceea ce le priveşte pe vedetele noastre, sâmbătă au dat startul în clubul Loft din Mamaia, acolo unde în mod cert vor merge şi azi. Organizatorii vor pune în vânzare la intrare în aceste zile o serie limitată de brăţări care vor costa 210 ron, bani care se vor regasi in niste vouchere pe baza carora se va consuma de la barurile interioare. Primul venit, primul servit. CANCAN.ro vă oferă imagini în exclusivitate din a doua zi a mega-petrecerii la care participă lumea bună (AICI îţi arătam cum a arătat prima zi a weekend-ului prelungit în Loft).

Spre deosebire de restul ţării la Mamaia este soare
Spre deosebire de restul ţării la Mamaia este soare
Urmărește Cancan.ro pe Google News
×