Acasă » Galerie foto » Locul unde este internată Denisa Manelista, cu probleme! O femeie dezvăluie care sunt condiţiile din spital:,,Fratele şi mama mea au murit acolo…‘’

Locul unde este internată Denisa Manelista, cu probleme! O femeie dezvăluie care sunt condiţiile din spital:,,Fratele şi mama mea au murit acolo…‘’

De: Cancan 31/05/2017 | 11:52

Denisa Manelista suferă de o boală gravă care îi afectează organelle interne, iar în prezent este internată într-un spital cunoscut din Capitală. O femeie susţine că şi-a pierdut fratele, din cauza unei boli contactate în spital, ba chiar mai mult, şi mama ei a decedat la fel, tot în locul und ear fi internată cântăreaţa.

Mama acolo a capatat o bacterie ucigasa si a decedat. Tot acolo si fratele meu, dupa 6 luni a fost dus in coma si acelasi lucru. Maine il inmormantam. Nu avem banii Denisei asta. Suntem oameni de rand. Cati tineri au murit din cauza sistemului medical, a declarat femeia. 

Minodora a vizitat-o, marţi dimineaţă, pe Denisa Răducu, după ce s-a spus că a aceasta a suferit o nouă intervenţie chirurgicală. Artista a spus că a găsit-o într-o stare mai ”OK” pe Denisa şi că situaţia ei evoluează spre bine. ”Vocea ei este mai ok. Oamenii s-au rugat şi au ajutat-o mult. Eu nu sunt de acord cu cei care o înjură. Urmează mai multe tratamente şi da, este mai bine. Situaţia ei este înspre bine”, a declarat Minodora.

 

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×