Acasă » Galerie foto » Maria Dragomiroiu are un mare regret. „Mi-ar fi plăcut să…”

Maria Dragomiroiu are un mare regret. „Mi-ar fi plăcut să…”

De: Cancan 11/07/2017 | 18:17
Maria Dragomiroiu are un mare regret. Mi-ar fi plăcut să...
Maria Dragomiroiu este una dintre cele mai cunoscute artiste din România

Maria Dragomiroiu este admirată pentru părul pe care îl are. Interpreta are, însă, un mare regret. Şi-ar fi dorit să facă reclame la produse pentru podoaba capilară, dar, din păcate pentru ea, nu a primit nicio ofertă.

”Nu am făcut niciodată reclamă la şampon, nici la vopsea, deşi mi-ar fi plăcut. Mi-ar fi plăcut şi la pastă de dinţi. Că aceştia sunt dinţii mei, nu-mi plac cei puşi. M-a învăţat şi pe mine Irina Loghin cu palmele. Eu după ce mă demachiez şi mi se deschid porii îmi dau cu mălai pe faţă”, a declarat Maria Dragomiroiu pentru la un post de televiziune.

Maria Dragomiroiu a împlinit, marţi, 62 de ani. Nepoţii şi prietenii au fost alături de artistă în această zi specială, iar sărbătorita a avut parte de numeroase surprize.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video