Acasă » Galerie foto » Primele imagini cu ANDA CĂLIN şi LIVIU VÂRCIU, la ieşirea din spital! Cum arată proaspăta mămică

Primele imagini cu ANDA CĂLIN şi LIVIU VÂRCIU, la ieşirea din spital! Cum arată proaspăta mămică

De: Cancan 28/09/2017 | 16:12
Primele imagini cu ANDA CĂLIN şi LIVIU VÂRCIU, la ieşirea din spital! Cum arată proaspăta mămică

Liviu Vârciu şi Anda Călin au devenit de curând părinţii unei fetiţe de nota 10. După patru zile de când a născut, bruneta şi bebeluşul au părăsit spitalul, iar prezentatorul a fost prezent, însă la ieşire, cei doi au plecat supărat, cu maşini diferite.

Artistul a condus-o pe brunetă la maşină, iar bebeluşul a fost dus de un bărbat, cel mai probabil şoferul Andei, iar ea şi bebeluşa au plecat împreună. Chiar dacă îşi ascundea privirea sub ochelarii de soare, bruneta nu părea să aibă o stare foarte bună. Atât bărbatul, cât şi iubita lui, au ales să se îmbrace în negru în această zi, iar pentru landoul bebeluşului au ales o culoare deschisă, veselă.

La orele prânzului, Liviu Vârciu s-a prezentat la clinica unde a fost internată iubita lui, proaspăta mămică Anda Călin, şi fetiţa lor. Prezentatorul a declarat că nu mai are emoţii, că i-au trecut când a aflat că fetele lui sunt bine.„Emoţii nu mai am. Ce emoţii să mai am? Copilul e cum trebuie. Anda se simte foarte bine. Suntem bucuroşi că fetiţa este sănătoasă şi în regulă”, a declarat Liviu Vârciu, în faţa maternităţii.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video