Acasă » Știri » Știri externe » O fetiţă nou-născută a fost abandonată la gunoi de părinţi! Motivul halucinant pentru care au lăsat-o să o mănânce furnicile

O fetiţă nou-născută a fost abandonată la gunoi de părinţi! Motivul halucinant pentru care au lăsat-o să o mănânce furnicile

De: Cancan 17/10/2017 | 15:09
O fetiţă nou-născută a fost abandonată la gunoi de părinţi! Motivul halucinant pentru care au lăsat-o să o mănânce furnicile

O fetiţă nou-născută a fost abandonată la ghena de gunoi, la marginea drumului. Bebeluşul a fost găsit de trecători, într-o pungă de plastic. Copilul era plin de furnici. 

Caz şocant în India! Părinţii unei fetiţe nou-născute au aruncat-o pe marginea drumului, fără să le pese că bebeluşul ar putea muri. Din fericire, copilul a fost găsit de nişte trecători care au auzit-o plângând. Aceştia au alertat imediat autorităţile şi au dus-o de urgenţă la spital. Asistentele s-au şocat când au văzut în ce stare a fost adusă micuţa la clinică. Fetiţa avea corpul plin de ciupituri de furnici, era murdară şi abia mai respira. Se pare că părinţii au abandonat-o pentru că nu se născuse băiat. Poliţia a deschis dosar penal şi îi caută pe părinţii fetiţei, potrivit tabloidului britanic Daily Mail. 

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video