Acasă » Trending » Vedeta de la Insula Iubirii, Malin Andersson, a născut o fetiță

Vedeta de la Insula Iubirii, Malin Andersson, a născut o fetiță

De: Elena Nica 04/02/2022 | 20:34
Vedeta de la Insula Iubirii, Malin Andersson, a născut o fetiță

Vedeta de reality, care a apărut în sezonul 2 Insula Iubirii încă din anul 2016, a născut vinerea trecută, 28 ianuarie o fetiță.

„Suntem foarte încântați să vă împărtășim că Malin a născut o fetiță sănătoasă vinerea trecută, 28 ianuarie, la data nașterii.

„Ea și partenerul ei sunt pe deplin îndrăgostiți și își iau acest timp ca familie pentru a se bucura de balonul bebelușului, dar ea abia așteaptă să împărtășească mai mult cu toată lumea în curând.”

Malin și-a descris anterior sarcina ca fiind „noul ei început” și „sfârșitul fericit”. Vedeta este cunoscută pentru că a vorbit cu curaj despre sănătatea mintală, drepturile femeilor și durerile sale.

În 2019, fiica lui Malin, Consy, a murit tragic. Amintindu-și fetița ei chiar săptămâna trecută, Malin a scris „Astăzi – inima ta a încetat să mai bată pentru mine. Am putut simți că îmi șoptești la ureche că vrei să trăiești fără durere și că sfârșitul timpului tău este aproape. O ultimă privire pe care ai aruncat-o, iar apoi ai plecat.”

Malin a spus: „Trimiteți dragoste celor pe care i-ați pierdut – sper că călătoria ta de vindecare pentru a te regăsi pe tine însuți este iminentă. Mă rog să eliberezi trauma și tristețea grea care te lasă cu inima goală. Vei găsi din nou viața, o cale de ieșire. .. și speranță. Acea dragoste pe care ți-au dat-o va rămâne mereu și vei găsi și mai mult din ea.”

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video