Acasă » Showbiz » Showbiz intern » 600 de fani si-au aprins telefoanele pentru a lumina sala. Horia Brenciu a ramas in bezna la Deva

600 de fani si-au aprins telefoanele pentru a lumina sala. Horia Brenciu a ramas in bezna la Deva

De: Cancan 08/05/2012 | 00:00
600 de fani si-au aprins telefoanele pentru a lumina sala. Horia Brenciu a ramas in bezna la Deva

De curand, Horia Brenciu a pornit in turneu national, duminica fiind prezent la Deva. Aici, Brenciu a avut parte de o surpriza neplacuta, insa cu ajutorul fanilor sai a transformat totul intr-un mega spectacol.

Mai bine de 600 de persoane au asteptat sa-l vada pe Horia Brenciu la concertul din Deva. Desi initial recitalul a avut un inceput pe masura asteptarilor, dupa putin timp sala a ramas in bezna din cauza unei pene de curent electric. Pentru a nu se crea panica, Brenciu si-a rugat fanii sa-si aprinda telefoanele si sa cante impreuna cu el. Totul a decurs bine, mai ales ca fanii prezenti stiau la perfectie toate melodiile cantaretului, iar Brenciu si trupa lui si-au demonstrat talentul intr-o cantare unplugged, deci 100% live.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video