Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Steven Seagal a dat petrecere intr-un restaurant din Bucuresti

Steven Seagal a dat petrecere intr-un restaurant din Bucuresti

De: Cancan 22/01/2008 | 00:00
Steven Seagal a dat petrecere intr-un restaurant din Bucuresti

AMINTIRI. Claudia Neghina nu a ratat nici ea ocazia de a se fotografia alaturi de Seagal AMICI. Actorul e incantat de revederea cu vechii sai prieteni, Mihaela si Nicu Gheara Ionut Constantin Celebrul actor american Steven Seagal a dat, duminica seara, o petrecere intr-un local chinezesc din Bucuresti. „De ani buni, Nicu se numara printre cei mai buni prieteni ai mei. Am venit in Romania special pentru el, pentru ca am vrut sa-i fac o surpriza de ziua sa de nastere. Din diferite motive ne-am vazut mai mult pe fuga pana acum, asa ca am decis sa-l invit la acest restaurant pentru a putea sta mai mult de vorba”, a declarat, in exclusivitate pentru CANCAN, Seagal. La evenimentul organizat de vedeta americana au participat apropiati ai celor doi, printre acestia numarandu-se Ionut Iftimoaie, Romica Tociu si Claudia Neghina. Petrecerea s-a incheiat spre dimineata, dupa ce au fost epuizate delicatesele si tortul.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video