Acasă » Showbiz » Showbiz intern » VIDEO Leo Iorga este macinat de boala! A slabit enorm si este de nerecunoscut!

VIDEO Leo Iorga este macinat de boala! A slabit enorm si este de nerecunoscut!

De: Cancan 07/07/2011 | 00:00
VIDEO Leo Iorga este macinat de boala! A slabit enorm si este de nerecunoscut!

Cantaretul Leo Iorga se lupta destoinic cu cancerul, care ii macina organismul. Cu toate acestea el este optimist si spera ca viata lui sa nu fie pusa in pericol.

Leo a slabit enorm de mult si este de nerecunoscut. Parca nici trasaturile fetei nu mai sunt aceleasi.

„Nu pot sa spun ca a fost un soc vestea cu tumora. Eu eram constient. Eram foarte speriat, legat de cariera. Si de sanatate, dar mai ales de cariera pentru ca e vorba de un plaman. Dumnezeu m-a dus de mana la tomografie”, a povestit Leo Iorga pentru Acces Direct.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video