In slujba tarii si a gospodariei, cu toporul in mana! Vezi cum a fost fotografiat un politist!

m.cancan.ro
Politistul are ...prestanta in fata muncilor gospodaresti

Un agent de politie din Covasna a fost surprins in timp ce se pregateste de iarna … cu prestanta: spargand lemne in uniforma!

De ce se bat doi politisti cand urca pe motocicleta? Pentru ca amandoi vor sa stea la geam! Dar de ce sparge un politist lemnele imbracat in uniforma? Asta nu mai stim!



Vorbim de un agent din Covasna care pare ca are o misiune mai grea in propria gospodarie decat pe teren.



Si asta pentru ca, imediat dupa ce i s-a terminat programul de munca, omul legii a fost surprins in timp ce taie lemnele din curtea casei imbracat in uniforma si incaltat cu o pereche de slapi din plastic!

Misiunea nu pare deloc usoara, daca e sa ne luam dupa sudoarea agentului, care se dezbraca la un moment dat de veston si ramane doar in camasa, pentru a avea mai multa lejeritate la spart lemne.





(M.A.)

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
Fiul cel mic al lui Adrian Nastase se iubeste cu o fosta atleta, Corina Corolevschi
roxana ilie CANCAN.ro a filmat adulterul anului 2015! O faimoasa bruneta de la noi, prinsa cu amantul!
violatori Eleva violata din Vaslui a fost data disparuta: “Nu mai stiu nimic de ea!”
Top articole
Citite
Comentate
jodie

"Ma culcam cu oricine, pentru ca ma simteam singura". Ce vedeta a facut aceasta dezvaluire socanta

Este una dintre cele mai mari vedete si nu se sfieste sa faca declaratii fara perdea in interviuri.
Comentarii
Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.cancan.ro acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume Mesaj
Anda Andronic (3.11.2013, 19:23:24)
Stai linistit ca numele l-am scris aici de cel putin 10 ori ,e clar ca e o greseala din tastare, in schimb tu inca esti un fals care nu-ti dai identitatea. Nici nu ma mir , la cat de prost scrii gramatical si mie mi-ar fi rusine cu un asemenea scris, e clar ca daca erai olimpic stiai sa scrii corect. Daca ai ceva de spus spune , dar pune-ti numele acolo ! Nu fii las ca de obicei, ca doar oamenii slabi sunt lasi, ei te vorbesc pe la spate si te musca de CUR. Apropo care 11 familii?:)))) familia ta \"Ene\" si martorii tai de rezerva?:)) Consider ca nu-i o situatie normala sa ma uit eu la budigaii tai mari si a lu\' nevasta-ta , atat timp cat poti sa-ti intinzi si in pod si in balcon( ca orice om care sta la bloc) . Stai linistit ca nici de salutat nu o sa te salut chiar daca strigi dupa mine, si faci haz de necaz . Tine minte : cine rade la urma rade mai bine! Eu impotriva ta am multe dovezi tu impotriva mea nu ai nici una . O sa fac publice dovezile in curand.
Domnisoara Anda (3.11.2013, 13:42:27)
Cum trebuia sa se comporte politistul ? Cum vati comportat si va comporati voi cu cele 11 familii din bloc? Trebuia sa nu spuna adevarul la proces? Pacat ca el refuza sa va raspunda, ca ar avea ce sa va scrie. Lectii sa nu dai la altii cat timp nici numele nu-l scri corect.
Andronc Anda (3.11.2013, 12:55:23)
Pardon:))) singurul santajist de aici esti tu care dai de baut la vecini si ii inciti pentru a-ti acoperi spatele:)) nu mai bate la noi la usa cand nu e tata acasa , ca n-ai contribuit la ea.!!!!! si raspunde-mi mie nu mamei ca eu te-am pus pe cancan si te mai pun si alt undeva , atat timp cat ai un comportament neadecvat functiei tale .
Doamna Andronic Claudia Gabriela (3.11.2013, 12:42:53)
Toata lumea care stie ce s-a intamplat, stie ca il santajezi pe politist pentru aa fost nevoit sa depuna marturie in marele dosar unde te judeci cu vecinii pentru ca pun rufele la Soare si ai depus sase plangeri penale impotriva politistului care s-au solutionat asa< ca fapta nu exista, ai mai facut si alte plangeri unde a fost cercetat disciplinar si administrativ si nu s-a razboit cu voi, a tacut, nu a formulat plangeri pentru denuntare calomnioasa, dar ce faci tu este santaj. Ati terminat procesul cu politistul de la circulatie si ati inceput cu el.Macar spuneti adevarul de ce esti suparata. Stie toata lumea ca el este si a fost corect, terminati odata cu santajul.
Andronic Anda (3.11.2013, 11:12:21)
Stimabile domn Lucian, du-te nene in clasa zero cu fi-tu si invatati sa scrieti amandoi, ca vai de tara noastra cu asa politisti agramati care nu stiu nici sa scrie. Nu te mai da victima ca stie tot satul cum stai tu in timpul programului si cum iti carai copilul cu masina de politie de la gradinita din sat. Treci si pe la ore de geografie sa aflii si tu unde e Prutul;) . Bati campii , nu mai inventa fel de fel de poezii du-te si trateaza-te ca te stie lumea toata de aceea te-au batut tiganii cand ai fost mutat la oras. Favorizezi infractorii, mai pe intelesul tuturor esti unul dintre ei (stii tu de alcool si de toate cele ...) ca doar si soacra-ta vindea , doar n-ai uitat.
Andronic Anda (3.11.2013, 11:11:28)
Da este adevarat sunt un copil , dar ce vad vad... Omul adult are si calitati si defecte nimeni nu este perfect. In schimb vad ca unii au mai multe ... In momentul in care faci o afirmatie asuma-ti-o! Asta am facut si eu , mi-am asumat ce am scris . Nu am scris pentru a jigni pe cineva, am spus adevarul care il vad. 1. Dupa parerea mea faptul ca mi-au murit 2 frati nu au legatura cu cazul mai sus prezentat. Au fost bolnavi , parintii mei au facut ce au putut pentru a le salva viata, daca cel de sus a vrut sa ii ia i-a luat si acum sunt acolo sus. Nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva . 2. Ce legatura are ca mama e buzoianca? sunt multi buzoieni in oras ( si nici unul nu e de peste Prut)!!!! 3. In momentul in care afirmi ca umbla la primarie in chiloti vin-o cu dovezi concrete( fotografie - nu martori mincinosi carora le povestesti ce sa spuna apoi le scrii tu declaratia si ii pui sa semneze<< nici nu stiu ce semneaza saracii oameni>>) 4. Un om olimpic scrie corect ( nu -copii ci copiii <<un i din radacina unul este desinenta de plural si celalalt este articolul hotarat>> nici \\\\\\\"vaţi \\\\\\\" - V-ATI, etc) nu trebuie eu sa dau lectii la gramatica limbii romane, aceste lucruri trebuiau stiute . 5. Probleme financiare nu cred ca avem din moment ce am telefon de ultima generatie , tableta , laptop , calculator , scooter, 3 dulapuri pline cu haine de firma (nu Second Hand , ci noi cu eticheta comandate de pe diferite siteuri) si vreo 50 de perechi de incaltaminte. Problemele financiare sunt la voi chiar daca recunoasteti sau nu. ( un om care nu are probleme financiare nu se duce la nunta in pantofii de uniforma) ,(noroc cu sarmanii copii de la scoala ajutatoare de la Olteni << deoarece personalul intai isi alege hainele bune apoi lasa resturile pentru sarmanii copii care si asa sunt batuti de soarta>>) .6. Politistul Ene nu e singurul din sat mai sunt alti 2 ( care isi fac treaba si nu au probleme cu nimeni). 7. Afirmatia \\\\\\\"el nu se adresează cu \\\\\\\\\\\\\\\"ţigani\\\\\\\\\\\\\\\' pentru el toţi sunt oameni\\\\\\\" este o afirmatie prefacuta ( Sa fim seriosi nu cred ca vreun om ii spune unui tigan -rrom) , dar fie oricum se stie adevarul. 8. In loc sa multumiti ca tata v-a spus ca Csala Francisc vinde apartamentul ( voi l-ati cumparat si stati in el de 2 ani de zile <<proprietatea voastra personala>> , chiar daca in acte figureaza alt proprietar << voi va judecati cu statul sa va dea bani de chirie , cand voi aveti propria locuinta , lucru pe care il stie tot satul >> Daca cineva ar face o ancheta serioasa adevarul ar iesi la iveala) tu domnule politist ai reusit sa aduci nelinistea in tot blocul. 9. Cum iti permiti sa MINTI ca intre mama si vecina a fost o mica cearta , ai stat cu mainile in solduri si te-ai uitat cum mama este batuta si stransa de gat, nu ai intervenit in nici un fel , ba ai impiedicat sa vina alt echipaj de politie de la sfantu ( desi am solicitat prin apel la 112). 10. Poate ca nu cunosc problemele din sat dar parca prea e victima tuturor ( hai ai problema cu un om cu doi cu trei , dar cand o comuna intreaga are procese si plangeri cu acest politist parca prea e de tot.... ) 11. Acest politist nu m-a lasat sa dau declaratia in postul de politie a venit cu circ si scandal chiar daca seful lui Paduraru si seful postului Ungureanu l-au rugat de cel putin 5 ori sa astepte la usa pana cand termin de dat declaratia a inceput sa strige \\\\\\\" Asta e biroul meu eu l-am cumparat nu plec de aici\\\\\\\" si s-a asezat cu mainile incrucisate pe scaun ( din cauza lui am renuntat sa dam declaratia ) 12. m-am saturat ca de fiecare data cand primesc ceva (eu sau fratele meu) sa ne gasim ba parabola taiata, ba tevile de la centrala rupte, ori masina zgariata etc. Mergeti lucrati, faceti bani si cumparati, nu e vina noastra ca altii n-au ce le trebuie. 13. Nu avem rate la banca , si daca am avea tot nu ar fi problema altora. In conluzie comportamentul lui nu este un comportament normal. Uniforma trebuie sa fie uniforma ,( curata ingrijita <<mai ales ca e primita din banii statului>> nu transformata in costum de taiat lemne, sifonata, patata asa cum e purtata de acest politist.) Asa strica imaginea tarii si a oamenilor seriosi care isi fac treaba la locul de munca.
Andronic Anda (3.11.2013, 11:10:26)