Acasă » Galerie foto » ISRAELA, mesaj emoţionant după ce a aflat că Denisa s-a stins din viaţă: „Am vrut din suflet…”

ISRAELA, mesaj emoţionant după ce a aflat că Denisa s-a stins din viaţă: „Am vrut din suflet…”

De: Cancan 23/07/2017 | 12:48

Denisa Manelista a murit după ce în ultimele luni a dus o luptă cruntă cu cancerul. Starea de sănătate a vedetei de numai 27 de ani era din ce în ce mai precară, iar doctorii au fost tot timpul rezervaţi în a da verdicte. (Toate detaliile AICI)

Israela a dat share la un video în memoria Denisei Răducu şi a scris pe Facebook: „Din păcate… Am vrut din suflet să o ajut. Dumnezeu să-i lumineze calea spre odihna veşnică! Condoleanţe familiei”.

Denisa Răducu s-a stins din viaţă în această dimineaţă! Cântăreaţa de manele a pierdut lupta cu boala cumplită care o măcina de luni bune şi, în jurul orei 4.00, a murit. Site-ul nr. 1 din România, CANCAN.ro, vă ţine la curent LIVE cu ultimele ştiri despre această dramă! (VEZI AICI TOATE INFORMAŢIILE ÎN TIMP REAL)

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×