Acasă » Galerie foto » ANUNŢUL-ŞOC pe care Dan Adamescu l-a făcut din închisoare! Miliardarul şi-a ”dezmoştenit” fiul: ”Rani nu este urmaşul meu”

ANUNŢUL-ŞOC pe care Dan Adamescu l-a făcut din închisoare! Miliardarul şi-a ”dezmoştenit” fiul: ”Rani nu este urmaşul meu”

De: Cancan 06/10/2016 | 00:00

După ce CANCAN.ro, site-ul nr. 1 din România, v-a povestit în detaliu despre extravagenţele lui Rani Adamescu, după ce s-a "combinat" cu Alex Faur,  (toate detaliile AICI şi AICI) cel numit şi “Săgeata” lui "Stelu ANRP", un tânăr care trăieşte o viaţă de milionar pe banii altora, miliardarul Dan Grigore Adamescu a luat o decizie neaşteptată la penitenciarul Rahova!

Milionarul aflat momentan în arest, a fost atât de deranjat de felul în care fiul său vitreg aruncă banii în stânga şi-n dreapta, irosindu-i în petreceri monstruoase şi aroganţe aparte prin cele mai exclusiviste locuri din lume, încât a transmis în exclusivitate pentru CANCAN.ro un mesaj extrem de dur! “Singurul meu urmaş este Alexander Bogdan Adamescu, scriitor stabilit de 4 ani la Londra. Persoana adusă în discuţie este, de fapt, Rani Palade (fiul doamnei Carmen Palade din prima căsătorie), pe care nu l-am adoptat (în timpul căsniciei mele cu doamna Palade) şi care nu îmi poartă numele. Cheltuielile extravagante ale acestuia au fost şi sunt în continuare suportate integral de doamna Carmen Palade”, a precizat foarte clar milionarul.

Rani şi Alex la Hotel Tre Ville, pe coasta amalfitană, în Positano. Unul dintre cele mai scumpe hoteluri din Riviera Italiei, fosta reşedinţă a marelui regizor Franco Zefirelli
Rani şi Alex la Hotel Tre Ville, pe coasta amalfitană, în Positano. Unul dintre cele mai scumpe hoteluri din Riviera Italiei, fosta reşedinţă a marelui regizor Franco Zefirelli

Deşi, în perioada de dinainte de arestarea sa, Dan Adamescu nu făcea vreodată o diferenţiere publică între cei doi fii, iar relaţiile dintre ei păreau să fie cel puţin normale, iată că acum s-a decis să-l “dezmoştenească” pe Rani, după ce comportamentul său l-a nemulţumit dar şi după divorţul cu mega scandal de mama acestuia.

(Georgiana Laciu)

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×