Acasă » Trending » Betty Vișănescu, declarații neașteptate: „M-am îndrăgostit de al meu Cătălin abia după un an de relație”

Betty Vișănescu, declarații neașteptate: „M-am îndrăgostit de al meu Cătălin abia după un an de relație”

De: Elena Nica 16/10/2021 | 15:29
Betty Vișănescu, declarații neașteptate: „M-am îndrăgostit de al meu Cătălin abia după un an de relație”
Betty și Cătălin Vișănescu s-au căsătorit acum cinci ani

Betty Vișănescu s-a îndrăgostit de Cătălin abia după un an de relație! Fiica lui Florin Salam a recunoscut abia acum că i-a fost greu să ajungă să-l iubească pe actualul său soț.

Betty a mărturisit că, de fel, se îndrăgostește foarte greu, motiv pentru care Cătălin a avut ceva de muncă până ca prințesa lui Florin Salam să îi „cadă” pradă.

Mă îndrăgostesc extraordinar de greu. După ce m-am combinat cu al meu Cătălin, abia după un an de relație m-am îndrăgostit într-adevăr de el. Așa sunt eu”, a scris Betty Vișănescu în cadrul InstaStory-ului.

Mai mult, Betty a ținut să-i mulțumească prietenei ei, fata care i-a făcut cunoștință cu Cătălin. Fiica lui Florin Salam a menționat că-i va fi toată viața recunoscătoare.

În 2014 a fost cea mai nebună perioadă din viața mea. Îmi merge bine pe plan muzical, familia îmi era aproape, doar că eu treceam prin anumite schimbări din cauza vârstei (14 ani) și făcusem o mică depresie, iar persoana din poză m-a ajutat nespus de mult. A venit în viața mea la momentul potrivit, a știut să mă scoată din stările urâte pe care le aveam. Chiar dacă eram atât de mică, îmi doream să cunosc un băiat cu care să vorbesc și să mă facă să râd și mă rugam seară de seară pentru acest lucru. Pur și simplu așa simțeam nevoia, iar datorită ei l-am cunoscut pe Cătălin, imediat după toate rugăciunile mele. De aceea o iubesc și îi voi mulțumi mereu fiindcă a avut grijă de mine”, a povestit fiica lui Florin Salam, pe Stories.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video