Acasă » Știri » Caz şocant în Brașov! Un bărbat a murit după ce s-a aruncat dintr-un autocar aflat în mers, pe DN1

Caz şocant în Brașov! Un bărbat a murit după ce s-a aruncat dintr-un autocar aflat în mers, pe DN1

De: Maria H. 24/10/2019 | 14:18
Caz şocant în Brașov! Un bărbat a murit după ce s-a aruncat dintr-un autocar aflat în mers, pe DN1

Un bărbat de 40 de ani a murit, joi, după ce s-a aruncat dintr-un autocar aflat în mers pe DN1, Brașov-Făgăraș. Traficul în zonă este îngreunat.

Potrivit polițiștilor, incidentul a avut loc joi pe DN1, la intrarea în orașul Codlea.

„Centrul Infotrafic din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că pe DN1 (E68) Brașov – Făgăraș, la intrarea în orașul Codlea dinspre Vlădeni, județul Brașov, a avut loc un eveniment rutier: un pasager (bărbat, 40 de ani) dintr-un autocar în mișcare a declanșat ieșirea de urgență din spatele vehiculului și s-a aruncat pe carosabil”, au transmis reprezentanții Poliției Române.

Potrivit acestora, în urma impactului, bărbatul a murit.

Polițiștii susțin că în zonă traficul se desfășoară pe un fir, alternativ.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video