Acasă » Galerie foto » Chef Cătălin Scărlătescu a trăit un adevărat calvar. “Luam 14 pastile, trebuia să intru pe insulină, dar acum…”

Chef Cătălin Scărlătescu a trăit un adevărat calvar. “Luam 14 pastile, trebuia să intru pe insulină, dar acum…”

De: Cancan 07/10/2017 | 16:33
Chef Cătălin Scărlătescu a trăit un adevărat calvar. “Luam 14 pastile, trebuia să intru pe insulină, dar acum...”

Cătălin Scărlătescu s-a decis în urmă cu câteva luni de zile că a venit momentul pentru o schimbare majoră, aşa că s-a pus serios pe... slăbit! Nu s-a mulţumit cu puţin, ci a reuşit să "scape" de aproape 50 de kilograme.

 

Viaţa lui s-a schimbat în bine în ultima perioadă, motiv pentru care Cătălin Scărlătescu a avut puterea să vorbească despre problemele de sănătate cu care s-a confruntat înainte să slăbească.

„Mi-am propus să devin un >. Mai am patru kilograme şi ajung acolo. Sunt din ce în ce mai slab. Până în martie luam 14 pastile. Acum iau una singură. Aveam 295 glicemia. Trebuia să intru pe insulină, acum nu mai am nimic. S-a schimbat absolut totul în bine”, a spus chef Cătălin Scărlătescu la un post de televiziune.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video