Acasă » Galerie foto » Cristina Spătar are un mare regret. Fostul soţ nu a fost de acord. „Mi-aş mai fi dorit…”

Cristina Spătar are un mare regret. Fostul soţ nu a fost de acord. „Mi-aş mai fi dorit…”

De: Cancan 19/07/2017 | 23:59
Cristina Spătar are un mare regret. Fostul soţ nu a fost de acord. Mi-aş mai fi dorit...
Cristina Spătar şi-ar mai fi dorit un copil cu fostul soţ

Cristina Spătar a devenit mamă în două rânduri, însă cântăreaţa a dezvăluit că şi-ar mai fi dorit cel puţin un copil în perioada în care a fost căsătorită. Vedeta a dezvăluit că fostul ei soţ nu a fost, din păcate pentru ea, de acord.

„Nu dorm, sunt foarte obosită de când sunt în promovare cu cel mai recent single al meu. Mă străduiesc, fac şcoala aceea de design care mai durează un an de zile. Aş mai vrea să fiu mai tânără cu cinci ani, poate aş mai face vreun copil, mi-aş mai fi dorit un copil, doi. Da, mi-am mai dorit. Mi-am mai dorit la vremea aceea. A zis că nu mai vrea să facem, pentru că eu înnebunesc. Eu am trecut printr-o depresie puternică după fiecare copil şi m-a afectat foarte mult”, a declarat Cristina Spătar la un post de televiziune.

În 2008, Cristina Spătar s-a căsătorit cu un om de afaceri, de care a divorţat anul trecut. Cei doi au împreună doi copii, Albert şi Aida.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video