Acasă » Vedete » Dani Oțil și-a surprins fanii: a ales deja numele celui de-al doilea copil

Dani Oțil și-a surprins fanii: a ales deja numele celui de-al doilea copil

De: Isabela Popescu 10/02/2022 | 08:24
Dani Oțil și-a surprins fanii: a ales deja numele celui de-al doilea copil

Dani Oțil este mereu activ în mediul online, acolo unde ți ține la curent marea lui comunitate de urmăritori cu tot felul de lucruri amuzante din viața sa. 

Recent,  prezentatorul TV a mărturisit cu umorul său specific că soția sa a fost sunată de către curier de opt ori, iar ceea ce i-a atras atenția a fost că i-a vorbit politicos după numeroasele apeluri. Matinalul de la Antena 1 a precizat amuzat de situație că livratorul a devenit important pentru ei, semn că soția sa este adepta cumpărăturilor și nu vrea să rateze niciun colet.

”Azi a sunat curierul de 8 ori. Apoi ne-a răspuns răstit. Gabriela a vorbit frumos cu el. Daca o sunam eu de 8 ori, nu mai veneam acasă ?”. Curierul a devenit atât de important pentru noi, încât va fi invitat la nunta aia mare, indiferent în ce ședință sunt, lui îi răspund… soției îi mai resping, următorul născut îi va purta numele, l-am întrebat în ce zodie e, doar ca să-i spun că zodiile noastre se înțeleg, când simt din ton că are o zi proastă, îi fac mici cadouri să îl îmbunez”, a scris Dani Oțil pe rețelele de socializare.

Dani Oțil vorbește mereu despre soția sa și micuțul lui, Luca Tiago, iar de când a venit pe lume prezentatorul de TV se declară cel mai fericit și împlinit bărbat, mai ales că matinalul se postează mereu alături de băiețelul lui pe rețelele de socializare.

Sursa foto: Arhiva Cancan

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video