Acasă » Galerie foto » Flavia de la Neatza, primele imagini şi declaraţii după vacanţa petrecută cu Maticiuc în SUA! A fost toată numai zâmbet!

Flavia de la Neatza, primele imagini şi declaraţii după vacanţa petrecută cu Maticiuc în SUA! A fost toată numai zâmbet!

De: Cancan 08/01/2018 | 08:16
Flavia de la Neatza, primele imagini şi declaraţii după vacanţa petrecută cu Maticiuc în SUA! A fost toată numai zâmbet!

Flavia de la Neatza e mai îndrăgostită ca niciodată, iar vacanţa petrecută la Miami cu noul iubit i-a priit la maximum. Frumoasa blondă a povestit cum s-a distrat în SUA, mărturisind că încă se străduieşte să se reacomodeze cu fusul orar.

Flavia de la a revenit în România şi, implicit, la matinalul care a consacrat-o, după vacanţa de vis petrecută cu noul iubit, Codin Maticiuc, în Miami, SUA. Blonda radia de fericire şi a mărturisit că încă este în proces de acomodare cu revenirea în ţară.

”Încă încep să mă obişnuiesc cu fusul orar. Mi-am făcut un tatuaj pe care mi-l doream de foarte mult timp. Am fost la Miami INK, unde de obicei este foarte aglomerat, însă am avut noroc, aşa cum sunt eu un om norocos mereu, şi şi-au făcut timp şi pentru mine”, a declarat Flavia de la Neatza.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video