Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Oana Lis a ajuns la SPITAL! „Da, merg la psiholog!” Vedeta a plans in direct, intimpul unei emisiuni

Oana Lis a ajuns la SPITAL! „Da, merg la psiholog!” Vedeta a plans in direct, intimpul unei emisiuni

De: Cancan 13/11/2013 | 17:40
Oana Lis a ajuns la SPITAL! Da, merg la psiholog! Vedeta a plans in direct, intimpul unei emisiuni

 Oana Lis trece prin momente foarte grele deoarece sotul sau, Viorel Lis, este grav bolnav.

Oana se simte epuizata psihic, si, desi incearca sa ramana puternica si sa faca fata situatiei, blonda a declarat ca nu poate sa ramana vesela atunci cand ea si sotul sau vorbesc despre moarte. Aceasta a ajuns chiar la spital si a recunoscut ca merge la un psiholog.

Oana Lis

„Imi este greu sa vorbesc despre asta, m-au afectat problemele lui viorel si multe altele si nu m-am simtit bine in ultimul timp. Mie imi e greu, eu nu ma duc sa ma plang, nu am parinti, de multe ori bunica mea afla de la televizor despre problemele mele”, a declarat Oana Lis in emisiunea „La Maruta”

Oana Lis

Oana Lis a declarat ca aseara sotul ei s-a simtit extrem de rau si ca, mai mult decat atat, a chemat-o pe Oana langa patul sau, de frica sa nu moara fara sa o mai vada o ultima data.

Oana Lis

„E greu pentru mine, Viorel era sprijinul meu, acum nu mai am, am ddoar doua prietene, Da, merg la psiholog”, a recunoscut blonda, oamenii care par cei mai puternioci sunt de fapt c ei mai sensibili”.

A.P

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video