Oana Lis a discutat pe o reţea de socializare cu fanii şi a dezvăluit că se confruntă cu reale probleme de sănătate, din cauza cărora nu se va putea bucura pe deplin de Sărbătorile Pascale. Soţia fostului primar al Bucureştiului a apărut cu cearcăne la ochi, iar admiratorii au sesizat imediat acest lucru (primele imagini cu Oana Lis, după ce a anunţat că este însărcinată).
„Eu sunt tristă. De Paşte n-o să pot să mănânc, n-o să pot să beau pentru că ţin un regim. Important e să fiu sănătoasă. Lasă, că de 1 mai mă duc la mare, o să treacă repede şi Paştele ăsta. Am fost bolnavă. Am avut o alergie foarte puternică. Adevărul e că şi eu sunt un porcuşor şi nu pot să mă abţin de la mâncare”, a spus Oana Lis.
Pe durata live-ului, Oana Lis şi-a şocat admiratorii
Săptămâna trecută, Oana Lis a mâncat ciocolată de casă expirată, s-a umplut de bube şi a ajuns de urgenţă la spital (vezi detalii).
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a
limbajului
instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași
comentariu
pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta.
Site-ul
nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru
contribuția
la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.