Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Raluca Lazarut, aproape goala sub dus

Raluca Lazarut, aproape goala sub dus

De: Cancan 11/09/2011 | 00:00
Raluca Lazarut, aproape goala sub dus

Raluca Lazarut a fost o prezenta constanta la malul marii. Fie ca era acompaniata de iubitul ei sau de prietene, bruneta a facut senzatie pe litoral. Ultima data, vedeta a atras privirile celor de pe plaja in momentul in care s-a spalat la dusul special amenajat.

Recent, paparazzii revistei Ciao! au fotografiat-o pe Raluca Lazarut in niste pozitii nu tocmai comode. Dupa ce a iesit din apa Marii Negre alaturi de o prietena, Raluca nu s-a tolanit imediat pe sezlong, asa cum probabil fac majoritatea turistilor, ci a dat fuguta la unul dintre dusurile special amenajate pe plaja, pentru a-si da jos sarea de mare.

Bruneta a luat toate pozitiile posibile pentru ca nu cumva vreo parte a corpului sa ramana nespalata. Pentru a vedea mai multe fotografii cu Raluca, luati cel mai nou numar al revistei Ciao!, deja existent la toate punctele de difuzare a presei.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video