Acasă » Galerie foto » Rihanna este în doliu. A fost împuşcat mortal! “Niciodată nu credeam că…”

Rihanna este în doliu. A fost împuşcat mortal! “Niciodată nu credeam că…”

De: Cancan 27/12/2017 | 10:57
Rihanna este în doliu. A fost împuşcat mortal! “Niciodată nu credeam că...”

Rihanna este în doliu, după ce unul dintre verii săi a fost împuşcat mortal, în Barbados. Pe reţelele de socializare, celebra artistă a urmcat mai multe imagini cu ruda sa şi cu tag-ul #endgunviolence.

 

În vârstă de 21 de ani, Tavon Kaissen Alley a fost împuşcat mortal în stradă, fără posibilitatea de a fi salvat.

„Odihneşte-te în pace, vărul meu, nu-mi vine să cred că aseară te-am ţinut în braţe. Niciodată nu credeam că va fi ultima dată când ţi-am simţit căldura corpului tău. Te voi iubi mereu”, a scris artista pe reţelele de socializare.  

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video