Acasă » Știri » Sport » SIMONA HALEP s-a pozat alături de părinţii ei, apoi a făcut anunţul! „Cei mai fericiţi bunici!”

SIMONA HALEP s-a pozat alături de părinţii ei, apoi a făcut anunţul! „Cei mai fericiţi bunici!”

De: Cancan 14/10/2016 | 12:51
SIMONA HALEP s-a pozat alături de părinţii ei, apoi a făcut anunţul! Cei mai fericiţi bunici!

Simona Halep este una dintre cele mai apreciate sportive de la noi, vedeta a reuşit să aibă milioane de fani, datorită rezultatelor sale la tenis.

Deşi a trecut recent printr-o accidentare urâtă, care a obligat-o să se şi retragă din turneul de tenis de la Tokyo, Simona este fericită pentru că a putut petrece mai mult timp cu familia ei.

Familia Halep este în culmea fericirii!
Familia Halep este în culmea fericirii!

În urmă cu puţin timp, Simona le-a dat fanilor ei o veste bună, printr-o postare pe contul de Instagram, în care apare alături de părinţii ei. Mai exact, fratele Simonei a devenit tătic, iar tenismena a anunţat că mama şi tatăl celor doi sunt acum „Cei mai fericiţi bunici!”.

(Georgiana Laciu)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video