Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Tulburator! Cristina Spatar a vorbit despre tragedia care i-a schimbat viata: „A murit in bratele mele…”

Tulburator! Cristina Spatar a vorbit despre tragedia care i-a schimbat viata: „A murit in bratele mele…”

De: Cancan 25/11/2013 | 17:24
Tulburator! Cristina Spatar a vorbit despre tragedia care i-a schimbat viata: A murit in bratele mele...

Cristina Spatar a vorbit despre cea mai mare drama a vietii ei. La 22 de ani, faimoasa cantareta si-a pierdut mama.
 

Au trecut 19 ani de la aceasta tragedie, insa Cristina inca sufera la intensitate maxima. Si nu se ascunde sa recunoasca aceste lucru.

Mama mea a murit in bratele mele. A murit in urma unui cancer la colon dupa trei ani de suferinta si de chinuri groaznice„, a spus Cristina Spatar la Antena 1.

cristina spatar

Dramele artistei nu se opresc aici. Cristina a avut mari probleme anul trecut, cand a nascut-o pe Aida Maria, drept pentru care a decis sa nu mai ramana niciodata insarcinata.

Am suferit foarte tare cand am ramas insarcinata. Alin stie si el si nu ar mai fi de acord sa raman din nou insarcinata si sa sufar„, a mai tinut sa precizeze Cristina Spatar.

J.D
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video