Acasă » Vedete » Bursucu a devenit tătic! Fiica prezentatorului TV a primit nota 10 la naștere

Bursucu a devenit tătic! Fiica prezentatorului TV a primit nota 10 la naștere

De: Cancan 12/07/2018 | 12:36
Bursucu a devenit tătic! Fiica prezentatorului TV a primit nota 10 la naștere

Bursucu, pe numele din buletin Adrian Cristea, a devenit astăzi tătic pentru prima dată. Logodnica lui, Andreea, a născut, iar emoțiile au atins cote maxime în sala de nașteri și, ulterior, în salonul în care este internată proaspăta mămică.

Citește și: Bursucu, prima imagine cu fetița lui: “Niciodată n-am simțit ce simt acum…“

Bursucu a devenit tătic de fetiță

Andreea, logodnica prezentatorului, a născut natural o fetiță perfect sănătoasă. Mica prințesă a cuplului a obținut nota 10 din partea medicilor. Ea cântareste 3,150 kg, potrivit wowbiz.ro.

Citește și: Andreea, logodnica lui Bursucu, aa trăit o dramă înfiorătoare

“Sunt foarte fericit, sunt inca in stare de soc, abia pot sa vorbesc, e bucurie greu de descris… Au fost 20 de minute, de la momentul in care am ajuns cu Andreea la receptia spitalului si pana la momentul in care a venit pe lume fetita noastra.

Abia astept sa o tin in brate, sa schimb scutece, sa ii fac baita!”, a spus vizibil emoționat Bursucu.

Andreea și Bursucu au devenit astăzi părinți. Sursa foto: Faceboook
Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video