Andra, în sânii goi şi cu un tatuaj pe spate! Cea mai îndrăzneaţa poză a cântăreţei pe care sigur nu o ştii!

m.cancan.ro
Andra, în sânii goi şi cu un tatuaj pe spate! Cea mai îndrăzneaţa poză a cântăreţei pe care sigur nu o ştii!

Chiar dacă este foarte tânără, Andra nu are deloc o atitudine rebelă, ci este o fire liniştită, care înafară de cariera muzicală îşi ocupă timpul cu Măruţă şi fiul lor, David.
 

Cu toate astea, înainte să se căsătorească şi atunci când era la începutul carierei muzicale, Andra a realizat un pictorial îndrăzneţ.

Artista apare într-o fotografie provocatoare, în care este acoperită doar de o eşarfă, ce-i lasă la vedere decolteul generos.

Mai mult, vedeta are pe spate tatuat "Cerbul de Aur", având în vedere că în acea perioadă, 2005, ea a participat în cadrul competiţiei.

"Nu fac parte din categoria cântăreţelor care îşi pregătesc mai mult vestimentaţia decât vocea.

Când încep să cânt, nu mai contează decât fluidul energetic dintre mine şi cei care mă ascultă. Nu sunt aroganţa şi nu sufăr de vedetism", a notat artista pe site-ul ei.

Vezi mai multe imagini inedite cu Andra, pe gândul.info

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
Teo Trandafir
Costea Totul despre blonda pentru care Nila a parasit-o pe Crudu! E incredibil ce-i spunea despre Daniela si ce decizie a luat olteanca
oana lis bruscata de viorel Oana Lis, bruscata de Viorel in public! Sotia lui a intervenit in timpul unui interviu, apoi el a luat foc din senin! "Ma doare.."
Top articole
Citite
Comentate
poza

Le despart 24 de ani, insa nimeni nu reuseste sa le deosebeasca. Vezi cum arata femeile despre care toti cred ca sunt surori

Desi este o diferenta de 24 de ani intre ele, Yasmin Le Bon si Amber Le Bon pot fi considerate suror
fan andra si catalin maruta (2.2.2014, 10:45:40)
:((((
fan andra (5.12.2013, 18:03:07)
pacat :(
fan andra (5.12.2013, 17:59:54)
nu creeeeeeeeeed! :(( nu andra! de ce ai pozat asa! de ce? :(( imi pare rau :( dar nu-mi place! m-am socat nu alta! sper ca poza sa fie trucata ca astfel eu pe cine mai admir? :(((((
Bratari jai-dam si shamballa doar pe glamourbling.ro (11.4.2013, 18:03:20)
Preferatele vedetelor, pot sta la incheietura mainii dvs, bratarile jai-dam doar pe www.glamourbling.ro.Modele unice in Romania la preturi accesibile 0763 971 939
Raul (6.4.2013, 22:52:16)
Jegosilor de tigani,Mama voastra cioara sa ca manince!
@eva (25.3.2013, 06:38:13)
tu esti o mare frustrata, mereu comentezi negativ... E chiar f frumoasa si sexy, e feminina, transmite multa caldura, si blandete, senzualitate. asta cautam noi barbatii, nu femei-barbat... nu avem nevoie sa fiti niste papalunge fara forme, o femeie e mult mai fina cand e micuta si delicata...iar andra e...dupa o anumita varsta, orice femeie nu mai e la fel de zvelta ca in tinerete, iar daca e micuta, devine dragalasa, daca e inalta devine femeie barbat, zdravana, de nu ti mai vine sa te apropii de ea..isi pierde orice finete...
@mda (25.3.2013, 06:35:08)
ce logica idioata ai... in ziua de azi culoarea ochilor e pb..? are lentile de contact...e evident ca e ea
OFERTA ZILEI: A D I O - A M E N Z I !! R E D U C E R I 2 0 - 2 4 % !! (24.3.2013, 19:14:47)
________________ ADIO AMENZI: Detectoare Radar Japoneze pt NOILE RADARE !________________ ___________________ DVD-PLAYERE pt TETIERE / COTIERA / PLAFON !!_______________________ ________________ NAVIGATII GPS 2013 stil IPHONE5, ecran HD, Full Europa 3D ! _________________ ___________________________ Noi, Sigilate, Garantie 2 ANI ! ________________________________ _____________________SUPER-REDUCERI 20-24% in luna Martie 2013 ! ________________________ ____________________________Detalii pe Www.AntiRadare.ro _______________________________
irina (24.3.2013, 16:35:48)
toate ciorile se uita dupa blonde
unul (24.3.2013, 07:55:55)
super tare are si pasarica tot GOALA (le sub chiloti)
First page < Back Last page