Acasă » SOC » Columbienii au inceput sa faca trafic cu cocaina neagra care nu poate fi detectata!

Columbienii au inceput sa faca trafic cu cocaina neagra care nu poate fi detectata!

De: Cancan 25/05/2009 | 00:00
Columbienii au inceput sa faca trafic cu cocaina neagra care nu poate fi detectata!

Pe masura ce autoritatile sporesc masurile de siguranta in vami pentru a se asigura ca traficul de droguri devine imposibil de practicat, la fel de abil se misca si contrabandistii. In Columbia tocmai a fost capturat un transport de cocaina, depistat aproape intamplator. Traficantii au reusit sa proceseze cocaina atat de bine, incat ea sa nu poata fi depistata nici de cei mai antrenati caini! Drogurile nici macar nu mai au vechea culoare, acum fiind negre. Aceasta modificare radicala de culoare le permite traficantilor sa le trasporte sub diferite forme: cartus de imprimanta, trusa de machiaj sau chiar fertilizant pentru plante.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video