Margareta Paslaru despre Cornel Fugaru: „Era un adevarat showman! Era vesel si optimist chiar si dupa ce a aflat ca este bolnav”

Showbiz
Margareta Paslaru despre Cornel Fugaru: "Era un adevarat showman! Era vesel si optimist chiar si dupa ce a aflat ca este bolnav"

Ea si-a a dus aminte de ultima lor intalnire si de cat de trista a fost a tunci cand a aflat ca are cancer.

„Il cunosteam din anii ’60. Faceam turnee extraordinare in tara. Bebe era un showman. Stia sa se miste ca nimeni altul, sa-si puna in valoare calitatile. Am vorbit ultima data cu el la Uniunea Compozitorilor. In momentul in care am aflat ca este grav bolnav am postat pe blog o fotografie cu noi doi si am facut un apel la toti sa ne rugam pentru el. El era foarte optimist, foarte glumet, chiar si dupa ce a aflat

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video